Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Zdrastwujtie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie, tak w skrócie : 
Mariusz, lat 32 z których 11 z G35 przez świat (dodatkowo w pakiecie M50 - nieszczęścia chodzą parami)
W przebiegu niespełna roczna terapia avonexem zakończona na własne życzenie i powrót do pełni szczęścia dnia codziennego.
Zagorzały przeciwnik leczenia farmakologicznego.
Skala edss : 1
Urodzony w 42. dniu kalendarza gregoriańskiego.
Zdrastwujtie.
hej, to super, że się dobrze czujesz
Cześć, witaj na forumUśmiech czyli nie jesteś w żadnym programie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej,

powodzenia, w takim razie, miejmy nadzieje, że naturalny przebieg choroby będzie jak najłagodniejszy.
Cześć Helu, w 2015 zrezygnowałem po tym jak zaczeły mi dokuczać bóle stawów,mięśni,głowy i huśtawka emocjonalna od kilkudniowej "depresji" po manie.

Witaj WorkBorg, dziękuje sile wyższej za taki przebieg aczkolwiek zastanawiam się czy to nie zasługa tego że od wczesnych lat młodości jestem stałym użytkownikiem dobrej jakościowo marihuany która nie ma co ukrywać towarzyszy mi cały czas plus codzienny program treningowy oraz praca dająca satysfakcje i poczucie bycia potrzebnym.To taka moja  recepta i póki co się sprawdza =]]

Agica, dzięki i mam nadzieje że Ty również radzisz sobie na swój sposób z tą przypadłością =]]
Marihuana nie ma znaczenia jeżeli idzie o przebieg choroby, może zmniejszać pewne symptomy (spastyczność, na przykład).
Warto żebyś zastanowił się nad inną terapią, np Tecfiderą, bo niepilnowany SM potrafi się zrobić ciekawy (czego, oczywiście, nie życzę w żadnym wypadku).
Co do reszty (treningi, praca, itd) - zawsze warto żyć zdrowo, popieram Oczko
(07-12-2018, 12:28)byesem napisał(a): [ -> ]Cześć Helu, w 2015 zrezygnowałem po tym jak zaczeły mi dokuczać bóle stawów,mięśni,głowy i huśtawka emocjonalna od kilkudniowej "depresji" po manie.

Witaj WorkBorg, dziękuje sile wyższej za taki przebieg aczkolwiek zastanawiam się czy to nie zasługa tego że od wczesnych lat młodości jestem stałym użytkownikiem dobrej jakościowo marihuany która nie ma co ukrywać towarzyszy mi cały czas plus codzienny program treningowy oraz praca dająca satysfakcje i poczucie bycia potrzebnym.To taka moja  recepta i póki co się sprawdza =]]

Agica, dzięki i mam nadzieje że Ty również radzisz sobie na swój sposób z tą przypadłością =]]

Oby sm się z Tobą obchodził nadal łagodnie. PowodzeniaUśmiech
(07-12-2018, 12:28)biesem napisał(a): [ -> ]Agica, dzięki i mam nadzieje że Ty również radzisz sobie na swój sposób z tą przypadłością =]]

jakoś tam sobie radzę, wyszłam na prostą, jest stabilnie od kiedy jestem 8 miesięcy na Tec Oczko dodatkowo przyjmuję olejek cbd. Anioł

przez pierwsze dwa lata objawów i rzutów bez diagnozy kończyło się miesięcznymi L4 średnio co kilka miesięcy Zdezorientowany
W jaki sposób olejek konopny wpływa na dolegliwości? W sensie, polecił to lekarz, są na to jakieś badania, czy po prostu testujesz na sobie rzeczy? (żeby było jasne, nie mam nic przeciwko, zwykła ciekawość).
(07-12-2018, 16:57)WorkBorg napisał(a): [ -> ]W jaki sposób olejek konopny wpływa na dolegliwości? W sensie, polecił to lekarz, są na to jakieś badania, czy po prostu testujesz na sobie rzeczy? (żeby było jasne, nie mam nic przeciwko, zwykła ciekawość).
ja w trakcie ostatniego rzutu miałam takie nogi że chciałam zrobić krok a jakbym szła pod wiatr 200km/h i to na Śnieżkę. Moja neuro mówiła że olejek na spastyczność. Tak zaczęłam stosować Oczko
Stron: 1 2