Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Rzut przy infeckji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, podpowiedzcie proszę bo bardzo sie martwie. Niestety przyplątała się do mnie infekcja I od niedzieli sie męcze  Smutny mialam nadzieje, ze to zwylka wirusówka ale teraz juz widzę ze angina ropna  Smutny Co gorsza zupelnie bez gorączki czyli moj organizm zdaje sie że wcale juz nie walczy  Smutny
We wtorek wzielam sobie wolne z pracy zeby wylezec, odpoczac I dac organizmowi wieksze szanse. Na chwile obecna nawet nie mam problemu z przelykaniem, gorączki jak nie bylo tak nie má ale ropne nacieki na migdalkach są coraz wieksze, coraz wieksze są tez migdalki oraz węzły chlonne I bardzo bolssne przy dotyku szyi. Ale Co najbardziej mnie martwi to powrot uczucia w nogach jaki mialam bezposrednio przed rzutem  Smutny  Jutro Íde do lekarza ale to lekarz rodzinny, zleci Pewno antybiotyki. Czy Mial ktos rzut przy tego typu infekcjach? I Co myslicie ó kompletnym braku gorączki? Nawet podczas zastrzyku z interferonem mialam /mam wszelkie grypowe dolegliwosci ale gorączki nie. Bardzo sie martwie
Objawy podobne do rzutu moga pojawić  się przy infekcjach, zapaleniach itp., z reguły po wyleczeniu przechodzi (zdarzało mi się tak często)  jeżeli jednak objawy by się dalej utrzymywały, to należy zgłosić  się do Neurologa. Oczywiście jeżeli Cię coś niepokoi, to jak najbardziej kontakt wskazany ale raczej przy infekcji sterydow i tak nie podadzą. 
Na Twoim miejscu, poczekalabym aż infekcja - zapalenie ustąpi i dopiero wtedy skontaktowalabym się z Neurologiem,  jak dalej objawy będą się utrzymywać. 
Teraz koniecznie udaj się do Lekarza rodzinnego i staraj  się oszczędzać aby organizm miał siły do walki. Praca - niewskazana  w takim przypadku.
Dokładnie, weź L4, wyleż to i dojdź do siebie, infekcja osłabia organizm a to nasila objawy, może to tylko chwilowe pogorszenie. Jeśli objawy po wyleczeniu infekcji nie ustapiął to koniecznie idź do neuro, infekcje mogą wywoływać rzuty, ale nie sądzę żeby to się działo aż tak szybko, żeby rzut pojawił się w tym samym czasie co infekcja. Głowa do góry i do rodzinnego, im szybciej to wyleczysz tym lepiejUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Witam. Wracam od lekarza, dostalam antybiotyk na 5 dni, lekarz stwierdzil że nogi faktycznie są slabsze ale zrzucił to na karb anginy, podobnie jak inné sm-owe objawy. Mam dac mú znac we wtorek jak sie czuje. Mowil, że mam tez bardzo niskie cisnienie I byc moze to byc powodem gorszego samopoczucia. Wizyte u neurologa mam 26 czerwca dopiero I nie opcji zeby to przyspieszyc.
Aha, kompletny brak goraczka wytlumaczyl, że tak moze byc I nie nalezy sie tym martwic.
No to kuruj sięUśmiech oby skutecznieUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
JMonika79 zadbaj o siebie i wykuruj się. Ja w dzieciństwie często miałam jednego dnia trochę gorączki a potem okazywało się, że zapalenie oskrzeli. Dzieci też czasem miały oskrzela bez gorączki.
Dziekuje, dbam ó siebie, staram sie jak moge. Antybiotyk pomogl - to dopiero 3 dzien antybiotykterapii, wszystko ustąpilo z wyjątkiem sensacji sm-owych niestety. Powiedziałabym nawet że jest gorzej. Nogi mrowią niemilosiernie, są cięzkie I jak nie moje. No I doszedl nadreaktywny pęcherz. Zostaly mí jeszcze dwa dni z antybiotykamí. Mam nadzieje, że jest tak jak mowicie - chwilowe pogorszenie związane z infekcją. Pozdrawiam
(02-06-2019, 14:09)JMonika79 napisał(a): [ -> ]Dziekuje, dbam ó siebie, staram sie jak moge. Antybiotyk pomogl - to dopiero 3 dzien antybiotykterapii, wszystko ustąpilo z wyjątkiem sensacji sm-owych niestety. Powiedziałabym nawet że jest gorzej. Nogi mrowią niemilosiernie, są cięzkie I jak nie moje. No I doszedl nadreaktywny pęcherz. Zostaly mí jeszcze dwa dni z antybiotykamí. Mam nadzieje, że jest tak jak mowicie - chwilowe pogorszenie związane z infekcją. Pozdrawiam

Moja neurolog zaleciła mi na mrowienia thionerv - pomogło  Duży uśmiech teraz łykam kwas alfaliponowy w dawce 600mg, na to samo wychodzi.
Speculum - Dziekuje! Napewno sprawdze Duży uśmiech