Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Suchość w ustach po Tecfiderze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy macie suchość w ustach po Tecfiderze? U mnie występuje zazwyczaj po trzech godzinach od wzięcia tabletki
Ja mam czasem takiego trampka w buzi jak po alko, ale z drugiej strony to teraz np. mam ślinotok jakiś.
Tak, ja też mam czesto suchość w ustach. Nie powiazalam tego z tecfiderą ale skoro ktoś też tak ma to może coś w tym jest. Pozdrawiam
Tak, ale podczas flasha
Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna. Mój lekarz mówił, że pacjenci nie zgłaszali mu takiego objawu.
Może nie zwracają uwagi, jakbyś nie napisała, to też bym pewnie nie skojarzyła że często mam sucho w buzi
Pewnie masz rację. Ale i tak mi ulżyło. W ostatnim czasie na wiele leków reagowałam źle. Kiedy lekarz powiedział, że pierwszy raz się z czymś takims spotyka to zaczęłam mieć wizję, że to początek buntu mojego organizmu. Stara a panikuje jak głupia.....
Ja mam wrażenie, że po Tec wszystko mam suche. Skórę, włosy, wszystko. I cera niestety mi się pogorszyła.
A ja nie biorę tec i też nam ciągle suszę w ustach. Może zbieg okoliczności.