Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Hejo ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witajcie serdecznie !
Jako, że jestem tu świeżakiem niczym z biedronki Duży uśmiech chciałabym się z Wami zakumplować  Uśmiech Mam na imię Aga, z zacną już od roku 3 z przodu  Cwaniak  2 lata temu zostałam szczęśliwą mama wspaniałej Majeczki, lecz niestety poł roku później obudziłam się z drętwymi nogami. Było to nawet śmieszne uczucie, bo czułam się jakbym chodzila po chmurce Język Niestety 3 tygodnie pózniej pani neurolog wyslala mnie do szpitala i tak ot diagnoza... SM ...  5 dni na solu ... po ok miesiącu całkowity powrot czucia (ufff) i zaczela się walka z systemem  Zdezorientowany pol roku czekania na szpital w Bydgoszczy... W miedzy czasie w czerwcu przypałętał sie problem z mgłą na jednym oku i drżeniem drugiego, które na szczęście samo minelo  Oczko Pozniej od pazdziernika znow czekanie... miesiac... dwa.... i można by żec... tak powstal chocapic  Duży uśmiech  po malych perypetiach przychodzi wypragniony dzień, czyli poniedzialek 8 lipca 2019 roku..  jest zielone światło, rusza maszyna i tak jestem po 2 pierwszych zastrzykach remurel. Pierwszy zastrzyk był spoko... Jakieś szarpniecia nogi i bol do zniesienia... Wczoraj nieco gorzej... Na momencie zrobilam sie blada jak kartka papieru, palce od rąk i nóg zimne jak kostki lodu, po czym zrobilo mi sie ogólnie zimno co jest w moim przypadku niespotykane ( wiadomo gorąca kobieta i te sprawy  Duży uśmiech ). Tak czy inaczej temperatura wróciła do normalnosci po ok godzinie. Jak bedzie dalej? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że zagłębie się bardziej w forum, zapoznam Was i dowiem się różnych (mam nadzieje fajnych) sposobów by ani na chwilę nie tracić optymizmu  Język  Dodam tylko, że po rozpoznaniu u mnie SM okazalo się że leczone od 15 lat wszelkiego rodzaju schorzenia u mojej kochanej mamy były rownież objawami SM. Niestety nie miala tyle szczescia co ja i każdy z neurologów (a bylo ich z 6-cu) oraz innych lekarzy nie rozpoznalo choroby wczesniej. Tak więc reasumując pozdrawiam Was gorąco i mam nadzieję, że poznam tu wielu fajnych i zakręconych ludzików jak ja, którzy mimo tego dziada jakim jest SM chcą żyć normalnie, mieć plany, marzenia i je realizowac  Oczko
Hej!
Witaj na forum Uśmiech
Chciałaś Remurel czy to była decyzja lekarza?
(10-07-2019, 12:25)speculum napisał(a): [ -> ]Hej!
Witaj na forum Uśmiech
Chciałaś Remurel czy to była decyzja lekarza?

Jako, że planuję jeszcze jedno dziecko była to podobno najlepsza opcja Oczko
ok Uśmiech
hej Uśmiech miło Cię poznać Uśmiech
Witaj Uśmiech

Skoro planujesz dziecko to rzeczywiście to była jedyna opcja leczenia bo tylko remurel (lub copaxon) są dopuszczone do stosowania w trakcie ciąży.

Na pewno znajdziesz tu wiele interesujących cię informacji i przekonasz się że większość z nas tak pozytywnie nastawiona jak ty Uśmiech
Cześć! Z Twojego postu bije niesamowicie pozytywna energia! Witaj na forum!

W którym szpitalu w Bydgoszczy się leczysz?
Hej, świetne masz podejście!tylko brac przykład ?witaj wśrod nas?
Cześć. Ta reakcja na lek to pewnie nic poważnego, ale gdyby się powtarzała to porozmawiaj o tym z lekarzem. Jak się czuje Twoja mama? Też została objęta leczeniem?
Cześć, witaj na forumUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stron: 1 2 3 4 5