Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Orchi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Jestem po wizycie. Na 90proc błędnik. Mam jeszcze badanie zrobić vng. Prywatnie w Kajetanach zapisałam się na listę oczekujących.Dostałam lek lavistina.
Znalazłam szybciej termin niż w kajetanach. Badanie mam 03.lutego i 100zl taniej.
No i superUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiem krótko biorę lek. Teraz wizyta 28 stycznia i badania po 3 mc przyjmowania leku. Ręce bardzo mi się poprawiły. Niestety mam większy problem z chodzeniem. Mam wrażenie, że tecfidera jeszcze bardziej osłabia mi nogi. Mam zamiar porozmawiać o tym z dr.
Orchi mi raz fizjoterapeutka powiedziała że jak jest zimno to stawy inaczej pracują no i w zimie mam mniej ruchu stąd mogą być takie zimowe osłabienia. Ja sobie w zimie funduje jakieś masaże na rozluźnienie mięśni na przykład.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(19-01-2020, 22:21)Orchidea napisał(a): [ -> ]Wiem krótko biorę lek. Teraz wizyta 28 stycznia i badania po 3 mc przyjmowania leku. Ręce bardzo mi się poprawiły. Niestety mam większy problem z chodzeniem. Mam wrażenie, że tecfidera jeszcze bardziej osłabia mi nogi. Mam zamiar porozmawiać o tym z dr.
żeby na prawdę odczuć działanie leku to tak z 6 miesięcy co najmniej.
jak coś osłabia jeszcze to głównie to co się dzieje w około (pogoda, zmęczenie, stres, osłabienie, dochodzenie po rzutach) u mnie tak było
także cierpliwości i już na lato będzie dobrze Uśmiech
Dziękuję za otuchę. W lato to u mnie wszystko znika jak są upały.
Ja na przykład mialam turbo zmęczenie, biorę Tec od 28.08 i w październiku, listopadzie, grudniu normalnie odlaczalo mi baterie, jakby ktoś mnie odcial od prądu. Owszem, wiadomo, zmęczenie jest jednym z podstawowych objawów sm, ale to którego doświadczam, jest o wiele mocniejsze, niż przedtem.

Orchi, chociaż tyle, że w upały dajesz radę, bo większość nas jest nie do życia.

Ja teraz idę 11.02 na kontrolę.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
(20-01-2020, 09:56)nadziejka napisał(a): [ -> ]Ja na przykład mialam turbo zmęczenie, biorę Tec od 28.08 i w październiku, listopadzie, grudniu normalnie odlaczalo mi baterie, jakby ktoś mnie odcial od prądu. Owszem, wiadomo, zmęczenie jest jednym z podstawowych objawów sm, ale to którego doświadczam, jest o wiele mocniejsze, niż przedtem.

Orchi, chociaż tyle, że w upały dajesz radę, bo większość nas jest nie do życia.

Ja teraz idę 11.02 na kontrolę.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Współczuję, bo ja nie jestem zmęczona. Byłam po sterydach w domu już i wiem jak to jest. Mi nogi po krótkim dystansie odcina.
Leczenie Tecfidera przerwane. Było już ok, włosy przestały wypadać. Niestety w lipcu miałam zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Potem porażenie jelit i na końcu bactelria clostridium wyszła. Ze wg na bakterie która niszczy jelita i tecfidere która może się przyczyniać do tego dodatkowo będę mieć na razie przez miesiąc Avonex. Trochę mało jest tu na forum o Avonexie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11