Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Orchi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(26-09-2020, 20:52)Orchidea napisał(a): [ -> ]Leczenie Tecfidera przerwane. Było już ok, włosy przestały wypadać. Niestety w lipcu miałam zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Potem porażenie jelit i na końcu bactelria clostridium wyszła. Ze wg na bakterie która niszczy jelita i tecfidere która może się przyczyniać do tego dodatkowo będę mieć na razie przez miesiąc Avonex. Trochę mało jest tu na forum o Avonexie.
A po mcu? Wracasz do Tec?
(27-09-2020, 07:20)Anka napisał(a): [ -> ]
(26-09-2020, 20:52)Orchidea napisał(a): [ -> ]Leczenie Tecfidera przerwane. Było już ok, włosy przestały wypadać. Niestety w lipcu miałam zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Potem porażenie jelit i na końcu bactelria clostridium wyszła. Ze wg na bakterie która niszczy jelita i tecfidere która może się przyczyniać do tego dodatkowo będę mieć na razie przez miesiąc Avonex. Trochę mało jest tu na forum o Avonexie.
A po mcu? Wracasz do Tec?
Zobaczymy. Clostridium nie jest łatwo wyleczyć. Na p to nie będzie miesiąc. Bo już 2lecze.
Ja zauważyłam ,że mi włosy wypadają po solu-medrol jestem fryzjerka i proponuje wszystkim kobietkom brać cynk powinno być lepiej! Uśmiech

Pozdrawiam!   Serce
(27-02-2021, 19:45)Krln. napisał(a): [ -> ]Ja zauważyłam ,że mi włosy wypadają po solu-medrol jestem fryzjerka i proponuje wszystkim kobietkom brać cynk powinno być lepiej! Uśmiech

Pozdrawiam!   Serce
Stosuje teraz napar z kozieradki. Okresowo peeling skóry głowy. Maskle wax. Jest lepiej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11