Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Ocrevus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Ponoć Ocrevus od 1 listopada ma być refundowany . Trzeba się będzie tylko do programu zakwalifikować.
Już speculum pisała o tym, oby, zawsze to biorący tec będą mogli dostać nowszy lek jakby zmiana była konieczna.
Tylko żeby jakoś w miarę normalnie kwalifikowali.

Będę po tec 30 października, może będzie mi dane zobaczenie się z lekarzem:-)
(15-10-2019, 14:00)Akinom napisał(a): [ -> ]Tylko żeby jakoś w miarę normalnie kwalifikowali.

Będę po tec 30 października, może będzie mi dane zobaczenie się z lekarzem:-)

Jak odbierasz lek to neurolog cie nie bada? Nie rozmawia z Toba?
Nie, odbieram receptę w sekretariacie. Zawsze miałam też skierowanie na badania. Ostatnio nawet tego nie było.
(15-10-2019, 13:01)izabelasl napisał(a): [ -> ]Ponoć Ocrevus od 1 listopada ma być refundowany . Trzeba się będzie tylko do programu zakwalifikować.

Dla postaci rzutowo-remisyjnej będzie w drugiej linii.
(15-10-2019, 14:51)Akinom napisał(a): [ -> ]Nie, odbieram receptę w sekretariacie. Zawsze miałam też skierowanie na badania. Ostatnio nawet tego nie było.

Co? Mnie co mc bada neuro a pielegniarka wydaje lek
Jak monitoruja twoj stan skoro lekarz cie nie widzi?
Ja nie jestem w żadnym programie więc będą mnie czekać wszystkie badania od początku. Tak mnie wczoraj poinformowała moja neurolog. I wcale nie jest powiedziane że się zakwalifikuje.
W maju miałam odnowienie programu i jakaś tam rozmowę. Co rok robią rezonans i do tej pory co 3 miesiące badanie krwi. Wszystko.

Tam tak wszyscy mają.
Jutro mam wizytę w nowym szpitalu w związku ze zmianą na II linię, zapytam o Ocrevusa.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7