Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Cześć wszystkim!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Endriu

Mam 42 lata, jestem zdiagnozowany od 4 lat. Zaczęło się od zapalenia nerwu wzrokowego. Biorę copaxone od początku choroby. Mieszkam w Krośnie Odrzańskim, koło Zielonej Góry. 
Pozdrawiam
Hej Endriu !!! Uśmiech opowiedz coś więcej o sobie jak się czujesz ??? Jak działają leki ? Jakieś skutki uboczne masz ? Pozdrawiam
Cześć, witaj na forumUśmiech
hej, miło że ktoś z lubuskiego Uśmiech gdzie się leczysz?
Witaj na forum Uśmiech jak się teraz czujesz?
fajnie, że chociaż finansowo i w leczeniu jest stabilnie. co do miłości to temat rzeka

Endriu

(31-10-2019, 13:55)agica napisał(a): [ -> ]fajnie, że chociaż finansowo i w leczeniu jest stabilnie. co do miłości to temat rzeka

A u ciebie jak sprawy sercowe?
(31-10-2019, 14:16)Endriu napisał(a): [ -> ]
(31-10-2019, 13:55)agica napisał(a): [ -> ]fajnie, że chociaż finansowo i w leczeniu jest stabilnie. co do miłości to temat rzeka

A u ciebie jak sprawy sercowe?

no cóż widocznie z sm "słaba partia" więc się nie uaktywniam towarzysko Cwaniak
Hej ...moj partner tez ma sm i jakos nie ucieklam ...moze trzeba czasu abys znalazl ta wlasciwa ..
My mieszkamy w Belgi - dostepnosc lekow tez jak u Ciebie - bez problemow ..
Pozdrawiam

Endriu

(31-10-2019, 20:24)Agabujno napisał(a): [ -> ]Hej ...moj partner tez ma sm i jakos nie ucieklam ...moze trzeba czasu abys znalazl ta wlasciwa ..
My mieszkamy w Belgi - dostepnosc lekow tez jak u Ciebie - bez problemow ..
Pozdrawiam
Tylko pozazdrościć takiej kobiety. Dużo zdrowia i miłości wam zycze. A co do czasu... Im gorszy stan, tym szanse mniejsze. Ja nie szukam już, ucze sie żyć sam.
Pozdrawiam
Stron: 1 2