Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Efekt "mokrego rękawa"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie!
Nie sądziłam ,że kiedykolwiek napiszę taki post, ale ostatnio już sama nie wiem co o tym myśleć.
Efekt "mokrego rękawa" u mnie objawia się tak ,że na lewej ręce, od nadgarstka do łokcia czuję ,jakbym miała cały czas mokry rękaw.
Dodatkowo, okazało się ,że miejsce w którym to czuje, jest strasznie zimne.
Spotkał się kiedyś z czymś takim ?
Pozdrawiam!
Ja na posladku tak mialam
Miałam podobnie, ze stopą, to był rzut, ale lekki, 10 zastrzyków codziennie i przeszło.
Mnie się kiedyś przez dłuższy czas wydawało że mam mokre spodnie. Jeszcze przed diagnozą to było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam tak kiedyś na nogach. Od stopy do kolana ale tylko przednia cześć nóg. Po jakimś czasie przeszło...
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Uśmiech
W sumie to mi się też przypomniało ,że kiedyś też tak miałam na udach. Chodziłam z tym chyba 3-4 tygodnie, ciągle mając wrażenie ,że się posikałam  Oczko 
Dziś, z uczucia mokrego, przeszło na pieczenie :/ Będę obserwować i zobaczę co z tym zrobić ,bo raczej jestem daleka od przypisywania wszystkiego co się ze mną dzieje do rzutu, ale nie chce też przysłowiowo przegiąć ;-) 
Pięknego dnia życzę Uśmiech
Jak ostatnio miałam inne czucie na nogach, w lecie to było i np ciepła woda mi sie wydawała zimna, to jak przeszło po około tygodniu to neuro stwierdziła że nic z tym nie robimy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(12-01-2020, 19:44)Karcia1986 napisał(a): [ -> ]Witajcie!
Nie sądziłam ,że kiedykolwiek napiszę taki post, ale ostatnio już sama nie wiem co o tym myśleć.
Efekt "mokrego rękawa" u mnie objawia się tak ,że na lewej ręce, od nadgarstka do łokcia czuję ,jakbym miała cały czas mokry rękaw.
Dodatkowo, okazało się ,że miejsce w którym to czuje, jest strasznie zimne.
Spotkał się kiedyś z czymś takim ?
Pozdrawiam!

ja po rzucie mam odczucie poparzonej prawej ręki, tylko się nasila pod wpływem stresu
A ja miałam odczucie, jakby ktoś wlewał mi zimną wodę do wnętrza prawej nogi, od samej góry aż do dołu.. Gdy woda spadła w dół, to znowu jakby ktoś wlewał od góry. Dzienne odczucie do opisania, ale mam nadzieję że napisałam zrozumiale. Pojawiało się co jakiś czas, dawno nie miałam.
Ciekawy ten nasz smOczko
Z efektami k.... specjalnymi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stron: 1 2