Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Anonimowa ankieta do pracy mgr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie Uśmiech
Mam na imię Paulina i jestem studentką ostatniego roku psychologii. Zapewne każdy z Was domyśla się czym będę zajmowała się przez następne miesiące... Duży uśmiech
Dokładnie! Pisaniem pracy magisterskiej. W związku z tym, że bez Waszej pomocy moje badanie nie ma sensu, bardzo serdecznie proszę Was o pomoc w wypełnieniu anonimowej ankiety, do której link zamieszczam poniżej. Potrzebuję jeszcze TYLKO 70 odpowiedzi, stąd gorąca prośba w Waszym kierunku.
Z góry dziękuję wszystkim osobom, które zechcą poświęcić swój cenny czas na moje badanie Uśmiech


Link do ankiety:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...usp=pp_url
Zrobione, bardzo fajny temat. Wreszcie podstawa SM, stan psychiczny, który moim zdaniem jest podłożem postępującej choroby.
Powodzenia
Również wypełniłam Uśmiech
(15-07-2020, 15:35)agica napisał(a): [ -> ]Zrobione, bardzo fajny temat. Wreszcie podstawa SM, stan psychiczny, który moim zdaniem jest podłożem postępującej choroby.
Powodzenia
Serdecznie dziękuję  za wypełnienie ankiety i wspierające słowaUśmiech

(15-07-2020, 17:36)klaudia26 napisał(a): [ -> ]Również wypełniłam Uśmiech
Dziękuję Serce
Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które wypełniły moją ankietę Duży uśmiech 
Niestety, nadal brakuje mi 50 osób. Gdyby jednak ktoś się zdecydował będę BARDZO wdzięczna Smutny

Pozdrawiam!
Paulina
Poszlo
Wypełniłam Uśmiech
Zrobione. Powodzenia Oczko
(03-08-2020, 17:22)Orchidea napisał(a): [ -> ]Poszlo

Dziękuje!Uśmiech

(05-08-2020, 10:06)yasmina napisał(a): [ -> ]Wypełniłam Uśmiech
Dziękuje!Uśmiech

(09-08-2020, 11:00)Bubka napisał(a): [ -> ]Zrobione. Powodzenia Oczko
Dziękuje!Uśmiech
Poszło. Powodzenia, Paulina!
Stron: 1 2