Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Arielee ja nie wiem czy coś się dzieje z prolaktyna ale na pewno coś z hormonami bo twarz znowu w rozsypce a do tego okres mi wariuje
Ja mialam duzo zamieszania z okresem na poczatku brania Tec, teraz sie uspokoilo i chodzi jak w zegarku (nawet lepiej, niz przed diagnoza Duży uśmiech). Ale teraz te uplawy i faktycznie troche pryszczy mi wyskakuje... Az mnie czasem korci, zeby to wszystko rzucic w cholere... Uśmiech
No to tak, okres mi zwariował po solu, potem się uspokoiło, tylko jest bardziej skąpy niż przed tec, z twarzą miałam problemy po lekach po operacji teraz jest ok, chociaż chwilę to trwało zanim doszłam z nią do ładu, poza tym nie widzę u siebie jakiś niepokojących objawów, trochę przytyłam, ale pewnie przez to że jem regularnie a co za tym idzie więcejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też przytylam 5 kg masakra
Ja ze 3, ale byłam bardzo chuda wcześniej, także nie przeszkadza mi to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam pytanie do wszystkich tutaj. Czy po tec limfocyty macie ponizej normy czyli 1? a jesli tak czy to sie utrzymuje cały czas?
Punk juz wiesz że u mnie znacznie poniżej od 0.2 w skrajnych mies. do 0.7 zwykle. Tak sie to utrzymuje
U mnie spadły do 1, potem urosły do 1.1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam limfocyty nadal w górnej normie :/ Nie wiem czy to kwestia tego, że notorycznie jestem chora, ale moja lekarka twierdzi, że to nie jest tak, że skoro nie mam spadku limfocytów to mam panikować, że lek nie działa. No zobaczymy. W sumie chyba wolałabym żeby mi spadły, przynajmniej nie miałabym poczucia, że jestem jakaś inna Oczko

A co do hormonów to zaiste coś jest na rzeczy, bo przez kilka miesięcy nie mogłam się ogarnąć z twarzą, natomiast jakimś magicznym cudem po wielu latach pozbyłam się plamień, które występowały u mnie w środku cyklu na antykoncepcji hormonalnej. Magia. Przytyć nie przytyłam, trzymam się swojej wagi z wahnięciami plus/minus 2 kilo.
Pytanko Uśmiech
Czy z okazji wiosny macie może częściej flesza?
Ja zauważyłam, że mam częściej, w nocy nawet mnie budzi tak piecze. Chociaż może to od stresu bo tego też nie brakuje Smutny