Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1 miałam rezonans i o matko ale wymarzlam. Wynik ma być za tydzień ale wizytę z omówieniem mam pewnie w październiku bo we wrześniu mojej lek nie ma. Wyniki z krwi jak to określiła moja lek są ok bo limfocyty podskoczyly do 760 Uśmiech ob 20 ( to pewnie przez kolano) w moczu leukocyty 8-10 Więc też luz- piasek schodzi. I to tyle u mnie .
fajnie Uśmiech najważniejsze że pomagaUśmiech a wymarznięcie w takie upały gratis od nfz Duży uśmiech
Witajcie ja mam pytanie czy na kontrolnych wizytach lekarz Was bada .Teraz zmieniam lek na Tec i trochę się boję .
Oprócz rezonansu miałam też badanie, na skalę edss


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(11-08-2018, 15:52)hela napisał(a): [ -> ]Oprócz rezonansu miałam też badanie, na skalę edss


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W sensie w trakcie rocznego mri? Mi beda robic na pewno mri i badania krwi i moczu. Nic wiecej lekarz nie mowil
(11-08-2018, 15:42)Justyna 3 napisał(a): [ -> ]Witajcie ja mam pytanie czy na kontrolnych wizytach lekarz Was bada .Teraz zmieniam lek na Tec i trochę się boję .


A jak jak jestem po leki to badają jak mnie coś bardzo niepokoi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(11-08-2018, 16:26)hela napisał(a): [ -> ]
(11-08-2018, 15:42)Justyna 3 napisał(a): [ -> ]Witajcie ja mam pytanie czy na kontrolnych wizytach lekarz Was bada .Teraz zmieniam lek na Tec i trochę się boję .


A jak jak jestem po leki to badają jak mnie coś bardzo niepokoi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie za kazdym razem odruchy, zamknij oczy i przyłóż palec do nosa, chodzenie na piętach itp
Ja mam co 2 miesiące badanie krwi teraz miałam krew i mocz i bedę mieć skierowanie na kontrolny rezonans po roku leczenia i tego wyniku najbardziej się boję .Odruchów nie miałam wcale badanych na żadnej wizycie po leki chociaż zgłaszałam że lewa noga słaba że ledwo chodzę teraz doszły zawroty głowy i noga pierw jest sztywna a potem wiotka i się wywracam Smutny
Badania z krwi to normalnie co kwartał, tak jest w programie chyba, MRI sie nie ma co bać, trzeba by mieć nowe zmiany i jakiś rzut żeby zmieniali lek. Też się denerwowałam jak wyjdzie, ale już przed MRI mi lekarz powiedział że jak nie miałam rzutów to prawie na 100% zostaję na tec, a po MRI już technik powiedział że żadne zmiany nie są aktywne. Potem okazało się jak porównali że nowych tez nie maUśmiech Nie martw się będzie dobrzeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(11-08-2018, 15:42)Justyna 3 napisał(a): [ -> ]Witajcie ja mam pytanie czy na kontrolnych wizytach lekarz Was bada .Teraz zmieniam lek na Tec i trochę się boję .

Bada co miesiąc jak odbieram leki Uśmiech