Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi nie badają glukozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi też nie.
Hanoolka jakoś tak samo z siebie aż w szoku byłam. U mnie leciały od początku dopiero teraz pierwszy raz od ponad 2 lat wzrosły. Może u Ciebie też tak będzie. Pamiętam że moja lek mówiła że jak spadną do 0.4 to wtedy zmniejszają dawkę leku na 3 mies i sprawdzają co się dzieje.
Natasza u mnie glukozy nie badają
(18-11-2018, 23:51)Natasza napisał(a): [ -> ]Byłam ostatnio u immunologa, który mi powiedział że jedzeniem nie da się podnieść białych krwinek tzn. dietą ale badanie należy wykonywać po posiłku. Tylko w programie oprócz morfologii mamy np. badanie glukozy także jedzenie odpada.

Tzn morfologie powinnismy miec robiona po posilku? Czytalam ze nie zawsze morfologie robi sie na czczo. Ale nie zaglebialam sie
Ja tam robię po śniadaniu. Znaczy ta z programu. Zdechlabym do 11-12 z bólu i głodu.
Ja tez robię po śniadaniu
Ja robię po 15 po pracy i zawsze jestem najedzona i z butelką glukozy bo inaczej bym tam padła, ale glukozy mi nie badają
Ja tez na 11 mam byc na oddziale. I tez jem rano sniadanie. Ale tylko dlatego bo przeciez musze wziasc Tecfidere. Jem o 7 sniadanie i juz. Ja mowilam lekarzowi i pielegniarce ze jak mam byc na czczo to niech mnie przyjma na 7 na oddziale.
Nie myślę że dla "naszych" potrzeb to badanie musi być na czczo, w szpitalu też robią o różnych porach. A nie sądzę żeby posiłek wpłyną jakoś specjalnie na liczbę limfocytów, czy innych parametrów krwi.
(19-11-2018, 00:12)hela napisał(a): [ -> ]Mi nie badają glukozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi również o glukozie nic nie wiadomo, a badania krwi robię na czczo