Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mufa super, ja badania w marcu robię
(05-02-2019, 13:53)mufa dziękuję!! napisał(a): [ -> ]Uśmiech GOSIENKA tu masz wykaz dzwon i pytaj http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=415

Dzwoniłam do mojej lek i wszystkie wyniki mam w normie Uśmiech więc teraz spokój na 3 mies.
(05-02-2019, 10:59)GOSIENKA napisał(a): [ -> ]Witam. Jestem w programie leczenia Tecdiderą w Zabrzu. Czy może ktoś orientuje się czy bliżej Bielska są ośrodki prowadzące terapię tym lekiem?

Katowice, Centrum Terapii SM.
Słuchajcie, jak się mają Wasze tarczyce? Macie, jak się domyślam, badane w programie lekowym TSH. Jakieś zmiany? Jakieś wahnięcia? Chorujecie w ogóle na choroby tarczycy, albo jest wiadome, jakoby Tecfidera miała wpływ na pracę tarczycy, a jak tak, to jaki?
Ja mam niedoczynność ale już przed tec właściwie mam taką samą dawkę co teraz. Wiem, że stres może wiele zepsuć ale nie słyszalam o wpływie tec na tarczycę.
Ja miałam badane tsh tylko przed programem, teraz tego nie badają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi lekarz bada tsh co kwartal, choc ostatnio nie bylo badane. Ale tak to bada. W ta srode jade na badania i zobacze. Wczesniej mi regularnie badal mocz teraz od sierpnia 2018 nie badal.
Troche szkoda czasu na latanie i robienie sobie samej badan wiec poprosze o szczegolowe badania.
Ja co pół mam badana i wszystko ok. Zresztą cały pakiet mam raz na pół roku, a co 3 mies tylko krew
Ja mam co 2 miesiące pakiet: krew (pełna morfologia), mocz, tarczyca, próby wątrobowe. Biorę Tec prawie rok i póki co wszystkie wyniki w normie. Ciekawe, że są takie różnice między ośrodkami w zakresie i częstości tych kontrolnych badań...
A badania z programu mam tak co 3 mies i tam też jest TSH.