Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15-05-2019, 20:43)Anka napisał(a): [ -> ]
(15-05-2019, 20:33)speculum napisał(a): [ -> ]
(15-05-2019, 20:31)hela napisał(a): [ -> ]PowodzeniaUśmiech pamiętaj o regularnych posiłkachUśmiech tec nie lubi pustego żołądkaOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zacznę dzień od probiotyku i controlocu control (IPP to zalecenie dr), a tabletkę zjem z szkszuką, chyba ujdzie?
Dobrze pamiętam, że powinno się brać tabl. co 12h? Nie doczytałam tego w ulotce :/
Dzięki  Serce

Z czym zjesz? Uśmiech

Przepraszam, literówkę zrobiłam Oczko https://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_d...zepis.html

(15-05-2019, 20:36)agica napisał(a): [ -> ]Powodzenia. Mi mówili minimum 10h

Ok Uśmiech
Dzięki!

(15-05-2019, 20:45)hela napisał(a): [ -> ]
(15-05-2019, 20:36)agica napisał(a): [ -> ]Powodzenia. Mi mówili minimum 10h


Co 12, minimum 8 godzin przerwy, jest w ulotce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziś mózg mi nie trybi już chyba heh. Danke Uśmiech
(15-05-2019, 20:11)speculum napisał(a): [ -> ]Z wielką radością dołączam do Was, tecfiderowcy Uśmiech
Hela, Beciaa05 i Gigi wiedzą najlepiej, jak bardzo nie mogłam się tego doczekać. Jutro rano biorę pierwszą tabletkę. Dzięki jeszcze raz za cierpliwość do moich pytań Oczko

Super, wszystkiego dobrego i powodzenia Uśmiech cierpliwość ważna cecha ale tutaj jesteśmy po to, by sobie wzajemnie pomagac Uśmiech tak że pytaj o wszystko jak tylko bedzuesz chciała Uśmiech
(15-05-2019, 20:11)speculum napisał(a): [ -> ]Z wielką radością dołączam do Was, tecfiderowcy Uśmiech
Hela, Beciaa05 i Gigi wiedzą najlepiej, jak bardzo nie mogłam się tego doczekać. Jutro rano biorę pierwszą tabletkę. Dzięki jeszcze raz za cierpliwość do moich pytań Oczko

Super, powodzenia ! Oby jak najmniej skutków ubocznych, a najlepiej wcale  Duży uśmiech
4h po tabletce i wciaz nic sie nie dzieje ?
Zobaczymy jak bedzie po dawce 240 ?
Tylko się cieszyćUśmiech
Ledwo to napisalam i flusha mam wszedzie, nawet na kostkach przy stopach ?
Speculum spokojnie da się wytrzymać Oczko powodzenia Oczko
Jak możesz to aspirynka no i wapno.
Mi lekarz powiedział że wapno nic nie daje bo flash nie jest reakcją uczuleniową.
Ja nie pytałam się lekarza ale tak szczerze nic na to nie biorę bo zawsze przejdzie Oczko
Teraz też czuję piekącą twarz i szyję a akurat siedzę na oddziale neurologicznym i czekam aż kroplówka mężowi spłynie.
Ja pieczenie też czasem jeszcze czuję, ale nie czerwienieję nie wiadomo jak przy tym.