Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Noworocznie wszystkich pochłaniaczy Tecfidera!
Chciałem oznajmić Wam że bestia Tecfidera nie jest taka straszna jak ja malują! Dzisiaj odebrałem wyniki badan kontrolnych i kolejne opakowanie tego specyfiku.
Wyniki w normie (leukocyty 2800, czyli jak u młodego "Boga" wg. normy jaką stosują w A.M. w Łodzi). Alleluja i do przodu!!!
Pozdrawiam!
Yazon świetne wieści i oby tak dalej
Brawo Yazon, oby tak dalej! Uśmiech

Mi watroba skoczyla po pierwszy miesiacu, ale nie wiem, czy od wegierskiego zarcia, od alko, czy od Tecfidery Duży uśmiech Kolejne badanie (po 3 mies. przerwy) w polowie lutego. Ponoc wyniki lubia sie nieznacznie pogarszac po miesiacu, a potem albo utrzymywac, albo poprawiac z biegiem czasu. Tego sie trzymam i mam nadzieje, ze bedzie ok Oczko

Anka, super wiesci Uśmiech Trzymam kciuki, by kolejne dni byly podobnie bezproblemowe Oczko
Yazon to świetna wiadomość Uśmiech Ja jutro odbieram pierwsze wyniki i zobaczymy co się tam dzieje w moim organizmie.
Yazon gratulacje! Super wiadomość!  Uśmiech

Ja aktualnie 2 dzień na Tec. Wczoraj jednak miałam pieczenie i czerwoną twarz + palące uszy późno wieczorem, po drugiej dawce a dziś nic się nie dzieje  Uśmiech

No może prócz czerwonego nosa!

Mam ochotę dziś wziąć bez kolacji... Ale nie wiem, chyba za wcześnie.

Czy sam koktajl z awokado i banana przy 2 dawce może być? Uśmiech
N może być taki koktajl, ja często na wieczór bez kolacji
Anka spoko da się przyzwyczaić Oczko ja ostatnio na wyjście z pracy buraczeje Oczko
Nie ryzykuję brania tabletki bez jedzenia bo miewam i bez tego przygody żoładkowe Oczko
Sloneczko- a jak długo bierzesz? Czy problemy żołądkowe od początku? Przytulanie
Biorę od 2-go grudnia a żołądkowe problemy jeszcze przed więc wolę nie sprawdzać brania tecfidery na pusty - a teraz sprawdzam działanie groga na te tabsy więc za chwilę poplączą mi się literki ale będzie cieplej Oczko
A to miłego wieczoru życzę Oczko 

Słoneczko- ile czasu po wieczornej dawce spożywasz mocniejszy alkohol?

Czytałam, że niby nie wolno pić przez godzinę po wzięciu tabletki. Teraz wszystko od nowa będę musiała testować  Oczko