Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
DziękiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zawsze miałam niski poziom limfocytów. Teraz mi spadł do 0.76. Jak zapytałam o to, powiedziano mi, że przy Tecfiderze takim granicznym poziomem jest 0,5 a i tak, nawet przy tak niskim poziomie zmiana leku jest uzależniona od tego, czy łapie się ciągle infekcje.Jeśli przy 0,5 nie ma ciągłych infekcji, można zostać przy Tecfiderze.
Drugi rok zaliczony na plusUśmiech żadnych nowych zmian, nic aktywnego, edss 3, tak jak byłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(04-07-2019, 14:17)hela napisał(a): [ -> ]Drugi rok zaliczony na plusUśmiech żadnych nowych zmian, nic aktywnego, edss 3, tak jak byłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wspaniale! A jak skomentowali limfocyty?
P. Dr powiedziała że tego się spodziewają że będą spadać ale nie ma się jeszcze czym martwić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(04-07-2019, 14:17)hela napisał(a): [ -> ]Drugi rok zaliczony na plusUśmiech żadnych nowych zmian, nic aktywnego, edss 3, tak jak byłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wspaniała informacja! Super!
Super Uśmiech
(04-07-2019, 14:17)hela napisał(a): [ -> ]Drugi rok zaliczony na plusUśmiech żadnych nowych zmian, nic aktywnego, edss 3, tak jak byłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozytywna wiadomość, rezonans rdzenia i mózgu był robiony czy tylko mózgu? Uśmiech
(04-07-2019, 19:48)Moris napisał(a): [ -> ]
(04-07-2019, 14:17)hela napisał(a): [ -> ]Drugi rok zaliczony na plusUśmiech żadnych nowych zmian, nic aktywnego, edss 3, tak jak byłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozytywna wiadomość, rezonans rdzenia i mózgu był robiony czy tylko mózgu? Uśmiech
Kontrolnie robi sie tylko głowę.
Ja mam zmiany wszędzie i kontrolnie tylko glowa niestety.
Wybaczcie ze się wtrącam Uśmiech
Hela juz kiedyś tez pisala ze jej robia tylko mri glowy.
Tak dokładnie, głowa, rezonans 3T, człowiek się w nim czuje jakby mu ktoś siedział na klatce piersiowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk