Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zobaczę co jutro mi ciocia powie, ale myślę że z tydzień doczekam i zrobię jeszcze raz
Wspolczuje mufa. Licze ze bedzie ok.
Kazdy lekarz inny.
Ja mialam 0,47 limfocyty i neuro mowil mi ze wynik ok.
Ja dopiero co po kolejnym mri
Doszly mi teraz nowe zmiany i mowil przez tel ze leku nie zmieni.
Mam ponownie zrobic morfo jak teraz pojade bo wyszly mi slabe wyniki ale plotek
Mam wrazenie ze procedury sa ale i tak lekarz sam decyduje co zrobic w takich sytuacjach
Dawaj znac jak wyniki.
Nie lam sie tylko dziewczyno
Szczerze to jakoś się nie przejęłam, nie wiem czemu ale myślę że nie jest źle a ona tylko dmucha na zimne.
Może tak być, może to normalne że tak zrobili żeby zobaczyć co się będzie działo z limfocytami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiecie co jest najlepsze że wynik limfocytów to 0,74 czyli mój stały wynik od 1,5roku. Jeszcze jeden wynik z wątrobowych mam podwyższony ale bez szału, więc nie wiem czemu lekarka każe mi odstawić lek
A to trzeba było od razu pisać że wynik normalny, tylko lekarka dziwnaUśmiech a pytałaś jej dlaczego tak robi skoro ten wynik jak zawsze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przez tel powiedziała mi że limfocyty mocno poniżej normy, ale nie powiedziała ile dokładnie jakbym wiedziała że taki wynik to nawet bym sobie głowy nie zaprzatala

Lekarke mam nową od zeszłego roku więc wszystko ma w papierach
Niepotrzebne zamieszanie zrobiła, tym bardziej bym ją zapytała czemu każe odstawić leki skoro ten wynik jak zwykle. Ja ostatnio miałam limfocyty 0,7 nic nie powiedzieli, a od poprzedniego wyniku to mniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie najmniej było 0,4 i nic z tym nie robili samo się podniosło a teraz to nie wiem o co jej chodzi. Zadzwonię do niej w poniedziałek i zapytam a tymczasem jem leki jak zwykle
I bardzo dobrze, może nie obejrzała Twoich poprzednich wyników?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zreszta nie wiem czy miesięczna przerwa coś tu zmienia, skoro trzeba kilku miesięcy żeby tec zaczęła działać i żeby się organizm oczyścił po odstawieniu. To miesiąc pewnie nie zrobi spektakularnej zmiany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk