Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja na gardło i katar tylko inhalacje z majeranku.
Na brzuch to chyba no spa najlepiej, ja nie biorę nic, bo jestem w stanie wytrzymać
(01-09-2019, 19:12)nadziejka napisał(a): [ -> ]A ja mam pytanie, bo zbliżają mi się nieubłaganie "te dni", zazwyczaj byłam ibum forte plus nospa... niestety będąc u lekarza oczywiście takie pytanie nie przyszło mi do głowy ?‍♀️

Jakie pytanie? Oczko

Jeśli chodzi o ibuprom, to jest niezalecany przy Tec, ze względu na możliwość dodatkowego podrażnienia żołądka. Ja biorę i nic mi nie jest.
Ale od początku Tec muszę brać polprazol (IPP), bo moje bebechy nie zniosą bez niego Tec. Oczko
(19-08-2019, 19:15)magdasch napisał(a): [ -> ]Odebrałam wyniki po 3 miesiącach kuracji i narazie wszystko w normie, włosy mi zaczęły wypadać niestety nie wiem czy przez leki czy po ciąży jutro jadę po leki i mam wizytę mam nadzieje ze będzie wszystki Ok

U mnie mocno leciały po Tec, chyba przez 2-3 mce. Pytałam neurolog, poleciła Biotebal, 2 tabl.xdobę, czyli 10 mg.
Do tego kupiłam jakieś ampułki i szampon https://darmarsklep.pl/szampony/farmona-...cych-400ml , nie wiem w sumie co pomogło, bo któregoś dnia tak, jak nagle zaczęły wyadać, tak nagle przestały. Uśmiech
Mam pytanie do was a raczej do dziewczyn jak z dziećmi bo ja urodziłam i zaczęłam leczenie i teraz czy ktoś miał sytuacje taka ze chciał drugie dziecko i przestał brać tec i potem zaczął i jest wszystko Ok chyba wiecie o co mi chodzi ?
(01-09-2019, 22:43)magdasch napisał(a): [ -> ]Mam pytanie do was a raczej do dziewczyn jak z dziećmi bo ja urodziłam i zaczęłam leczenie i teraz czy ktoś miał sytuacje taka ze chciał drugie dziecko i przestał brać tec i potem zaczął i jest wszystko Ok chyba wiecie o co mi chodzi ?


Jest chyba osobny wątek o przerwaniu leczenia i zajściu w ciąże tam popatrz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzisiaj byłam na mri i po leki.
Dostałam na dwa miesiące, tylko dlatego że w listopadzie mam badania
Ja właśnie po badaniach dostanę na 3mUśmiech cudownie, już się cieszęUśmiech
(01-09-2019, 22:43)magdasch napisał(a): [ -> ]Mam pytanie do was a raczej do dziewczyn jak z dziećmi bo ja urodziłam i zaczęłam leczenie i teraz czy ktoś miał sytuacje taka ze chciał drugie dziecko i przestał brać tec i potem zaczął i jest wszystko Ok chyba wiecie o co mi chodzi ?

Hej, tak jak Hela napisa jest osobny wątek. Ja tam pisałam. Jak coś to pytaj na priv.
Miewacie tak, że po flashu czujecie się tacy wyczerpani? Mnie czasami jak dopadnie flash to potem jestem zmęczona. Potem tak z 20 minut dochodzę do siebie. Tablety mnie bardziej wykańczają niż choroba ;-)