Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dała pyralginę, bo mówi że wszystkie przeciwzapalne są z tej grupy Oczko dzięki za rady Uśmiech pamiętam jeszcze jak Ketonal był na receptę, konia by postawił na nogi
(28-09-2019, 02:17)SM86 napisał(a): [ -> ]Dziś dowiedziałam się, że choruję na stwardnienie rozsiane. Zaproponowano mi leczenie tabletkami Tecfidera. Czy uważacie, że te tabletki są dobre jako pierwszy lek?

To jest bardzo dobry lek. Bierz!
(28-09-2019, 11:07)agica napisał(a): [ -> ]Dała pyralginę, bo mówi że wszystkie przeciwzapalne są z tej grupy Oczko dzięki za rady Uśmiech pamiętam jeszcze jak Ketonal był na receptę, konia by postawił na nogi

Bez recepty jest mniejsza dawka 50 mg
Chyba 100 mg juz nie
Ketonal Active
Ja jak mnie zlapie kregoslup to i tak biore kilka ketonali bo 50 mg to za malo
Zgadza się, ketonal setka jest dalej na recpetę, ostatnio kupowałem.
Cześć,
Czy możemy łączyć branie Tec z antybiotykiem? Wróciłem z wakacji boli mnie gardło i czuje ze bez antybiotyku nie przejdzie. W ulotce Tec jest napisane, ze należy poinformować lekarza o branych antybiotykach. A nie ma nic czy można łączyć i jakie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Idź do lekarza. Lekarz będzie wiedział, jaki lek Ci przepisać.
Ale generalnie nie ma problemu z antybiotykami.
(29-09-2019, 10:22)Miriam napisał(a): [ -> ]Idź do lekarza. Lekarz będzie wiedział, jaki lek Ci przepisać.
Ale generalnie nie ma problemu z antybiotykami.


Dzieki za odpUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(29-09-2019, 10:10)Milosz2501 napisał(a): [ -> ] A nie lepiej zamiast anybiotyku, tak parę ząbków czosnku na surowo pogryżć. Tydzień temu tak się z bólu gardła wyleczyłem.
Ja antybiotyk chyba jeszcze w podstawówce brałam. Teraz już tylko naturalne metody. Chociaż i tak mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach łatwiej załapać virusa, anty i tak nie pomoże

Coś mi się w tej dziurawej głowie kojarzy, że ktoś tutaj pisał że jak brał antybiotyk to lekarz kazał odstawić Tec. Chyba angina czy coś w ten deseń
(29-09-2019, 10:10)Milosz2501 napisał(a): [ -> ]Cześć,
Czy możemy łączyć branie Tec z antybiotykiem? Wróciłem z wakacji  boli mnie gardło i czuje ze bez antybiotyku nie przejdzie. W ulotce Tec jest napisane, ze należy poinformować lekarza o branych antybiotykach. A nie ma nic czy można łączyć i jakie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bralam antybiotyk na krztusiec niedawno nie musialam odstawic Tec
Lekarz ci wypisze antybiotyk i tel do neuro czy odstawić trzeba Tec czy nie