Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja mam też twarz, szyję, ręce, brzuch uda, także coś za coś, ale uspokoilyscie mnie, że nie tylko ja [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja dzisiaj tez miałam flash jeszcze gorszy niż ty wiec nie przejmuj się ważne żeby leki nam pomogły a flash znika
Ja mawiam że jak jest Flash znaczy działa lekOczko taka pociecha
Z tym że mało pocieszne dla tych bez flasha;(
Ja ponad dwa lata na tec i czasem aż purpurowa jestem
Mi neuro i producent leku mowil/pisał ze Tec po roku nie powinna dawac flashy
Producent dodal ze moga sie zdarzyc ale rzadko i powinny byc slabe
Ja od poczatku mialam mocne i nawet dwa razy dziennie ostatnio mialam mc spokoju
I znow wrocily, raz lekkie raz takie ze szkoda gadac
U mnie też tak, czasem wygląda jak po pokrzywach, a twarz burak
Czytając Wasze posty to czuję się jakbym placebo brała.Raz tylko flash i nic więcej.Juz się zastanawiam czy u mnie coś nie tak.
Spokojnie Oczko ja nie miałam z miesiąc, a dzisiaj rano i wieczorem
Ja przez pierwszy miesiąc miałam może 2 razy, a teraz mam często i to bez żadnej reguły [emoji3166]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja tez mam dużo gorzej twarz szyja ręce raz jest raz nie ma to zależy ale w sumie dalej nie wiem od czego ale zdarza się tak jak piszą niektórzy ze nie mam w ogóle przez jakiś czas bardziej mnie zastanawia kiedy to zacznie działać ze mina mi te dziwne objawy bo nie wiem czy se to wkręcam czy one są
(22-11-2019, 20:18)Orchidea napisał(a): [ -> ]Czytając Wasze posty to czuję się jakbym placebo brała.Raz tylko flash i nic więcej.Juz się zastanawiam czy u mnie coś nie tak.

Flash moze byc a nie musi
Mozesz nie miec i nagle bach zaczniesz miec
Mozesz miec dlugo i pozniej przerwa
Flash nie jest skutkiem ktory zawsze musi nastapic
Placebo? Jak bierzesz niebieskie tabletki na opkowaniu napisane Tecfidera
Masz podzial z obrazkiem slonca i ksiezyca/dzien-noc to raczej nie Placebo
To ze ktos ma jakis skutek uboczny leku nie oznacza ze ty musisz miec
Sa osoby ktore mialy dlugo biegunki a mnie ten problem nie dotyczyl
Ciesz sie ze nie masz flashy tym bardziej tak mocnych ze az oczy szczypia czy przelyk.
Ja tak mialam. Nie bylam w stanie czasem przeknac sliny bo mialam tak wysuszone w buzi
Osobiscie zazdroszcze osobom ktore w ogole nie maja pojecia czym jest flash