Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22-11-2019, 12:42)Anka napisał(a): [ -> ]
(22-11-2019, 12:16)nadziejka napisał(a): [ -> ]A mój flash od wczoraj ewoluował na takie cuś [emoji2356][Obrazek: b7fb8a85ce81def2c3fc9577e4ba72ad.jpg]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Skad ja to znam
U mnie takie flashe byly
u mnie tez sie takie zdarzaly Uśmiech

(22-11-2019, 19:36)agica napisał(a): [ -> ]U mnie też tak, czasem wygląda jak po pokrzywach, a twarz burak

Dokładnie, u mnie najgorzej twarz i dekolt.
hej. Ja juz po 2 dniach na tec. Lekkie flesze , przyplywy goraca do uszu i kluje mnie cos nad zoladkiem. mam pytanko. Czy jak przechodziliscie z dawki poczatkowej na silniejsza te objawy uboczne byly silniejsze czy bez roznicy ? bo boje sie co to bedzie przy wiekszej dawce skoro juz mam te klucia . wiadomo ze kazdy ma inaczej ale jak to u was bylo?
Ja tylko na początku flash, na całej dawce już sporadycznie. Żołądek nie bolał, ale brałam osłonowe leki i probiotyk
(22-11-2019, 23:39)jessyca13 napisał(a): [ -> ]hej. Ja juz po 2 dniach na tec. Lekkie flesze , przyplywy goraca do uszu i kluje mnie cos nad zoladkiem. mam pytanko. Czy jak przechodziliscie z dawki poczatkowej na silniejsza te objawy uboczne byly silniejsze czy bez roznicy ? bo boje sie co to bedzie przy wiekszej dawce skoro juz mam te klucia . wiadomo ze kazdy ma inaczej ale jak to u was bylo?
Żadnej różnicy.
Ja tez się bałam tego przeskoku ale nie ma czego jest tak jak było
oki dziekuje wam za odp a jeszcze mam pytanko do agicy czy dalej bierzesz te oslonowe i probiotyk czy juz nie ?
(22-11-2019, 23:39)jessyca13 napisał(a): [ -> ]hej. Ja juz po 2 dniach na tec. Lekkie flesze , przyplywy goraca do uszu i kluje mnie cos nad zoladkiem. mam pytanko. Czy jak przechodziliscie z dawki poczatkowej na silniejsza te objawy uboczne byly silniejsze czy bez roznicy ? bo boje sie co to bedzie przy wiekszej dawce skoro juz mam te klucia . wiadomo ze kazdy ma inaczej ale jak to u was bylo?

U mnie bez roznicy,flash pojawil sie przy pierwszej tabletce a pozniej to juz roznie. Mozesz brac jakies oslonowe leki jesli odczuwasz bol czy klucie zoladka, nie boj sie wiekssej dawki , nie ma czego Uśmiech
(24-11-2019, 21:34)jessyca13 napisał(a): [ -> ]oki dziekuje wam za odp a jeszcze mam pytanko do agicy czy dalej bierzesz te oslonowe i probiotyk czy juz nie ?

Nie już nie biorę, czasem rano wstaję i mam uczucie ciężkości żołądka to wezmę probiotyk, ale to na pewno z przejedzenia

Brałam przez pierwsze trzy-cztery miesiące
A po jakim czasie brania tec zaczęliście się świetnie czuć ?
(25-11-2019, 01:19)magdasch napisał(a): [ -> ]A po jakim czasie brania tec zaczęliście się świetnie czuć ?

Świetnie czuć?
Co masz na myśli?