Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Musisz dzwonic do szpitala
Ja sytuacje u siebie juz opisalam
Moj szpital zrobiony zakaznym, kazali mi isc do innego miasta a na dniach tam neurologia zamknieta bo sa zakazeni
Mam dawonic w srode i pytac czy w czwartek mi wydadza lek- na mc poki co
Ja biore tec 7-19 plus minus godzina
Nie ma wytycznych jaki ma byc dokladnie odstep
(27-03-2020, 12:55)kerkia napisał(a): [ -> ]hej, wiecie może czy są jakieś zmiany w programie przez sytuację z wirusem? za miesiąc mam wizytę z wydaniem ostatniego opakowania i ustaleniem rezonansu, czyli przypadnie to w szczycie epidemii, mam nadzieję że myślą o tym, żeby nam tego oszczędzić i wydłużyć czas kontroli?


co ile godzin bierzecie tabletki, ja sobie wypracowałam rytm 10 rano i 21 wieczorem i się zastanawiam czy to nie za duże odstępy?
Ja dzisiaj miałam mieć MRI, ale odwołany prawdopodobnie dwa miesiące co najmniej. Leki mam do maja, nie wiem jak później, ogólnie wszystko na tel załatwiam i to przez SMS, bo lekarze nawet nie odbierają.
Tabletki 7-9 i 18-20. Uzależniam od dnia roboczego i posiłków. Ogólnie chociaż 8h przerwy
Ja tez mam w kwietniu mri i roczna wizytę ale muszę tam dzwonić i się dowiadywać ale tez słyszałam ze nie robią rezonansu wiec wszystko będzie po przesuwane straszne to ...
(27-03-2020, 12:55)kerkia napisał(a): [ -> ]hej, wiecie może czy są jakieś zmiany w programie przez sytuację z wirusem? za miesiąc mam wizytę z wydaniem ostatniego opakowania i ustaleniem rezonansu, czyli przypadnie to w szczycie epidemii, mam nadzieję że myślą o tym, żeby nam tego oszczędzić i wydłużyć czas kontroli?


co ile godzin bierzecie tabletki, ja sobie wypracowałam rytm 10 rano i 21 wieczorem i się zastanawiam czy to nie za duże odstępy?
HejOczko ja odbieram leki we wtorek ale sam odbior bez wizyty i kontaktu z neurologiem wizyte mialam telefonicznieUśmiech a rezonans mam miec w kwietniu. Jesli chodzi o zazywanie to w tyg pracujacym 7-8 i wieczor 20-22 a w weekend roznie to wychodziUśmiech
Rezonans mam mieć 10 mają, a po leki jadę 21 kwietnia. Będę tam dzwonić po świętach ci i jak, bo badań nie zrobię nigdzie. Wszystkie inne wizyty mam poodwolywane. zobaczymy, co się będzie działo.
(27-03-2020, 18:41)Beciaa05 napisał(a): [ -> ]
(27-03-2020, 12:55)kerkia napisał(a): [ -> ]hej, wiecie może czy są jakieś zmiany w programie przez sytuację z wirusem? za miesiąc mam wizytę z wydaniem ostatniego opakowania i ustaleniem rezonansu, czyli przypadnie to w szczycie epidemii, mam nadzieję że myślą o tym, żeby nam tego oszczędzić i wydłużyć czas kontroli?


co ile godzin bierzecie tabletki, ja sobie wypracowałam rytm 10 rano i 21 wieczorem i się zastanawiam czy to nie za duże odstępy?
HejOczko ja odbieram leki we wtorek ale sam odbior bez wizyty i kontaktu z neurologiem wizyte mialam telefonicznieUśmiech a rezonans mam miec w kwietniu. Jesli chodzi o zazywanie to w tyg pracujacym 7-8 i wieczor 20-22 a w weekend roznie to wychodziUśmiech
Odebrałam. Wszystko działo sie w recepcji,rejestratorka prosila o  kilka podpisow i wydala lek. Dostalam jedno opakowanie ze względu na to ze czeka mnie rezonans i wizyta roczna 23 kwietnia Uśmiech
Dziś ordynator do mnie dzwoniła. Wizytę mam 21 kwietnia i dostanę wtedy leki do września.
(09-04-2020, 16:05)Orchidea napisał(a): [ -> ]Dziś ordynator do mnie dzwoniła. Wizytę mam 21 kwietnia i dostanę wtedy leki do września.
Uuuu. Super! Az do wrzesnia?
nie powinnam ale zazdroszcze. Fajnie ze dostaniesz zapas
(09-04-2020, 16:48)Anka napisał(a): [ -> ]
(09-04-2020, 16:05)Orchidea napisał(a): [ -> ]Dziś ordynator do mnie dzwoniła. Wizytę mam 21 kwietnia i dostanę wtedy leki do września.
Uuuu. Super! Az do wrzesnia?
nie powinnam ale zazdroszcze. Fajnie ze dostaniesz zapas
Tylko bez badań. Chyba prywatnie sobie zrobię.
(09-04-2020, 21:30)Orchidea napisał(a): [ -> ]
(09-04-2020, 16:48)Anka napisał(a): [ -> ]
(09-04-2020, 16:05)Orchidea napisał(a): [ -> ]Dziś ordynator do mnie dzwoniła. Wizytę mam 21 kwietnia i dostanę wtedy leki do września.
Uuuu. Super! Az do wrzesnia?
nie powinnam ale zazdroszcze. Fajnie ze dostaniesz zapas
Tylko bez badań. Chyba prywatnie sobie zrobię.
Jak masz możliwość to rób
trzeba kontrolować co 3 mce
ja tez planuje po świętach bo nie miałam robionych teraz