Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej po póltora roku brania tec zaczęla mnie meczyc wieczorami po zażyciu tabletki zgaga. Zaczęłam brac leki oslonowe i pomagają. Poniewaz biore je juz ok 2 miesiecy chcialam odstawic ale zgaga wraca. Moze macie jakies naturalne metody na zgage, nie chciałabym caly czas brac oslonki:/pozdrawiam
Podstawa to domowy test, a potem można działać
https://www.medonet.pl/zdrowie,zakwaszen...30956.html
O dzięki, zrobię Uśmiech
Jest potrzebne żeby sprawdzić czy to wynik nadkwasoty czy niedokwasoty żołądka
Dr kazała odstawić tecfidere na czas antybiotyku, dziś z brzuchem już ok. Chętnie bym wzięła tecfidere bo od 13 nie biorę i mam mniej siły. Moje pytanie do Was:czy brałyście tecfidere augmentinem?
Kochani z rozkojarzenia wzielam 2 tabletki tec.. Pierwsza o 10 a o 12 bralam witaminy i zamiast innej wzielam przez pomylke znow tecfidere..co teraz, czy cos zlego sie moze zadziac i czy mam ominac wieczorna dawke? Bede wdzieczna za odpowiedzi.
A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): [ -> ]A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Czuje sie normalnie. Ja chodze do prywatnej placowki a w weekendy ona jest zamknieta. We wtorek i tak mam wizyte po odbior lekow to wtedy powiem o tym lekarzowi

(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): [ -> ]A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
W ulotce jest napisane jak sie przekroczy dawke. A ja tak jakby wzielam 2 wiec jako tako nie przekroczylam tylko po prostu male odstepy czasu zachowane. W takim wypadku nie zazyje wieczorem tylko ta ktora juz zjadlam policze jako wieczorna a od jutra rana normalnie znow bede brac. Tak chyba bedzie najlepiej i nie przekrocze dziennej dawki.
(18-07-2020, 16:21)Beciaa05 napisał(a): [ -> ]
(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): [ -> ]A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Czuje sie normalnie. Ja chodze do prywatnej placowki a w weekendy ona jest zamknieta. We wtorek i tak mam wizyte po odbior lekow to wtedy powiem o tym lekarzowi

(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): [ -> ]A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
W ulotce jest napisane jak sie przekroczy dawke. A ja tak jakby wzielam 2 wiec jako tako nie przekroczylam tylko po prostu male odstepy czasu zachowane. W takim wypadku nie zazyje wieczorem tylko ta ktora juz zjadlam policze jako wieczorna a od jutra rana normalnie znow bede brac. Tak chyba bedzie najlepiej i nie przekrocze dziennej dawki.
Raz tak wzięłam. Mi nic nie było.
(18-07-2020, 19:36)Orchidea napisał(a): [ -> ]
(18-07-2020, 16:21)Beciaa05 napisał(a): [ -> ]
(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): [ -> ]A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Czuje sie normalnie. Ja chodze do prywatnej placowki a w weekendy ona jest zamknieta. We wtorek i tak mam wizyte po odbior lekow to wtedy powiem o tym lekarzowi

(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): [ -> ]A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
W ulotce jest napisane jak sie przekroczy dawke. A ja tak jakby wzielam 2 wiec jako tako nie przekroczylam tylko po prostu male odstepy czasu zachowane. W takim wypadku nie zazyje wieczorem tylko ta ktora juz zjadlam policze jako wieczorna a od jutra rana normalnie znow bede brac. Tak chyba bedzie najlepiej i nie przekrocze dziennej dawki.
Raz tak wzięłam. Mi nic nie było.
Ok , ja tez nadal dobrze sie czuje. Po prostu ominelam wieczorna dawke teraz, wezme jutro juz normalnie ranoUśmiech