Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Yazon witam, witam Duży uśmiech Nie fajne uczucie no ale cóż zrobić... Po godzinie przeszło ale już na wszelki wypadek kupiłam wapno Uśmiech
Mufa mój lekarz właśnie mówił, że w razie co to zmniejszy dawkę ale jak powiedziałam, że się boję to on powiedział, że też się boi. No zobaczymy jak to będzie. Uśmiech A pamiętasz ile miałaś tych limfocytów jak zaczynałaś leczenie? Ja startowałam z 2,0. I chyba nie wytrzymam trzech miesięcy i pójdę zrobić morfologię szybciej Uśmiech
zaraz Ci sprawdzę
Marta, specjalnie dla Ciebie wygrzebalam moje papiery Duży uśmiech Ja startowalam z 1.99 i co badanie spadaja, ale wciaz w normie. Uśmiech
Neutrofile w pewnym momencie spadly ponizej dolnej granicy, ale one akurat odbily ostatnio tak, ze im blizej do gornej teraz, cuda Duży uśmiech
Nie stresuj sie, na wszelki wypadej wsuwaj watrobke i szpinak, by brakiem zelaza nie zanizac poziomu bialych krwinek, bedzie dobrze wszystko! Uśmiech
ponad 3 tys. (3.08) jak zaczynałam. U mnie od samego początku leciały na łeb i szyję, przy czym czuję się bardzo dobrze.
Areelie haha dzięki kochana :-D cóż za poświęcenie :-P Co do wątróbki i szpinaku to nie lubię ale może się przekonam jakoś Uśmiech Póki co z apetytem słabo.. Wpycham na chama cokolwiek żeby na pusty żołądek nie łykać tych tabletek.
Mufa no to dużo Ci spadły.. Trzymam kciuki żeby się unormowały! :-)
(02-05-2017, 18:47)Marta_L napisał(a): [ -> ]Yazon witam, witam Duży uśmiech Nie fajne uczucie no ale cóż zrobić... Po godzinie przeszło ale już na wszelki wypadek kupiłam wapno Uśmiech
Mufa mój lekarz właśnie mówił, że w razie co to zmniejszy dawkę ale jak powiedziałam, że się boję to on powiedział, że też się boi. No zobaczymy jak to będzie. Uśmiech A pamiętasz ile miałaś tych limfocytów jak zaczynałaś leczenie? Ja startowałam z 2,0. I chyba nie wytrzymam trzech miesięcy i pójdę zrobić morfologię szybciej Uśmiech
Cześć Marta!
Gdybyś poczytała o flaschu to znalazłabyś polecaną metodę na jego zapobieganie i nie jest to wapno tylko aspiryna przyjmowana 30 minut przed Tec. A co do limfocytów to nie pamiętam ile ich było na starcie ale dziś robiłem badania krwi jak odbiorę wyniki to napiszę jak z limfocytami i resztą ale chyba dobrze bo nie czuję żeby coś się działo.
Pozdrawiam Uśmiech
Tak się składa, że przestudiowałam wszystkie wątki, wiem, że niektórzy biorą aspirynę tylko są ludzie, którzy nie mogą jej brać i do tych ludzi należę ja. Pozdrawiam!!
(02-05-2017, 20:15)Marta_L napisał(a): [ -> ]Tak się składa, że przestudiowałam wszystkie wątki, wiem, że niektórzy biorą aspirynę tylko są ludzie, którzy nie mogą jej brać i do tych ludzi należę ja. Pozdrawiam!!
Jeśli to oznacza jakiś problem z przyjmowaniem salicylanów to rozumiem, a jeśli chodzi tylko konkretnie o Aspirynę to spróbuj "Goździkową"?
Marta_L ja jestem w groniectych co nie mogą aspiryny i po prostu przeczekuję flasza i tyle. Czasami brałam wapno ale nie wiem czy coś pomoże bo różnie mnie trzyma. Na pewno spróbuj. I może dobrze nawilżający krem na piekące poliki Uśmiech
Nie mogę brać ponieważ aspiryna rozrzedza krew a to może może spowodować u mnie krwotok z nosa (mam żylaki w nosie).

Słoneczko25 dzięki, na pewno sprawdzę i wapno i krem na poliki tez :-)