Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety nie mam czasu przegladac 50 stron przy malym dziecku ... Lekarka mowila tylko o nospie , własnie myslalam o oslonie tylko jakiego typu bierzecie ,bo wydaje mi sie ze takie zwykle z bakteriami tu nie pomoga , lecz oczywiscie lekarzem nie jestem Uśmiech więc proszę abyście coś doradzili na własnych doświadczeniach Uśmiech
Mnie lekarz zalecił Controloc 30 minut przed.
Ale ja dostałam na niego receptę.
Osłabia działanie kwasów żołądkowych.
Może farmaceuta poleci Ci coś podobnego bez recepty.
Pomógł Tobie ten lek Anna Zet ??? Stosujesz jakąś dietę ,czy wystarczył sam lek ???
Nie stosuję diety. Lek ma zapobiegać dalszemu postępowi choroby.
ja mialam duze problemy na poczatku - ciagle uczucie pelnosci, wzdecia, brak apetytu, bylo mi niedobrze. Zaczelam przyjmowac controloc 40 - on jest na recepte, dlatego bralam 2x20, bralam tez symetykon. Z czasem zeszlam z dawki pantopraxolu, a obecnie nie biore juz nic na zoladek. Potrzebujesz czasu, zeby przywyknac, powodzenia Oczko
Anna Zet pisałaś odiecie lekkostrawnej więc może to problem? Często pisano o zjedzeniu czegoś tłustego.
słoneczko ja nie stosuje żadnej diety. Niektórym pomaga coś tłustgo przed tabletką. Musisz spróbować.
Pytając o diete miałam na myśli łagodzącą te dolegliwosci ze strony układu pokarmowego , mi lekarka zaleciła lekkostrawną ...Zobaczymy ile te dolegliwości bedą się utrzymywały ... Dziękuję wam za pomoc Uśmiech Życzę jak najwięcej zdrówka Uśmiech
Anna spróbuj może Vivomixx ( ten za ok 90 zł) przez tydzień stosować to są probiotyki duże dawki. Może pomoże. Powodzenia powodzenia
Mam takie pytanie do was, miał lub slyszal ktoś z was o rzucie na tecfiderze? Bo zastanawiam sie o skutecznosci tego leku i czy branie tego leku ochroni mnie od tego.