Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U mnie 23 dzień na pełnej dawce. Biegunka trzy razy dziennie...na szczęście już bez wymiotów. Czuję się paskudnie...słaba i bez energii. Może nadchodzi rzut...Oko po pznw boli...
Ja również zdecydowałam się na Tecfiderę, głównie ze względu na paraliżujacy stres związany z zastrzykami oraz ze względu na to, że w przeciwieństwie do interferonów i octanu glatirameru, tabletek nie trzeba trzymać w lodówce Oczko
W tym momencie kończę pierwsze opakowanie (120 mg). Jak na razie nie mam zupełnie żadnych skutków ubocznych i mam szczerą nadzieję, że po zwiększeniu dawki ten miły stan się utrzyma Uśmiech
Ja za dwa dni jadę po moją Tec, pierwsze opakowanie, trochę mi zeszło od diagnozy, ale musiałam mieć operację. Trzymajcie kciukiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miriam jak długo będziesz na niższej dawce?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Witajcie, ja zaczęłam już 2 miesiąc z Tecfiderą, bóle brzucha,biegunka minęły,ale od tygodnia strasznie mnie wszystko swędzi Smutny przeczytałam w ulotce,że to może być jeden ze skutków ubocznych... biorę wapno,bo jak na razie nie jest to na tyle silne,żeby znowu pakować w siebie jakieś leki .
Czy ktoś z Was też to zaobserwował?
Ah i widzę,że też piszecie o wypadaniu włosów...kurcze mi też ostatnio zaczęły strasznie wypadać,ale nie myślałam,że to może mieć związek z lekiem...
Ja na pełnej dawce jestem od dwóch miesięcy i też włosy mi wypadają. :/
Co do tych włosów to mi wypadały już przec braniem Tec. z tym, że różnych leków też się nałykałam. Juź tydzień biorę biotebal no i zmieniłam jeszcze leki na tarczycę i mam nadzieję na jakiś pozytywny efekt.
Hanoolka mnie swedzialo ale to chwilka. Brałam też claritine
(03-07-2017, 22:07)sloneczko25 napisał(a): [ -> ]Co do tych włosów to mi wypadały już przec braniem Tec. z tym, że różnych leków też się nałykałam. Juź tydzień biorę biotebal no i zmieniłam jeszcze leki na tarczycę i mam nadzieję na jakiś pozytywny efekt.

cześć Uśmiechmi pomagają szampony balsamy i inne produkty babuszki agafii .poleciła mi pani w aptece

(03-07-2017, 22:07)sloneczko25 napisał(a): [ -> ]Co do tych włosów to mi wypadały już przec braniem Tec. z tym, że różnych leków też się nałykałam. Juź tydzień biorę biotebal no i zmieniłam jeszcze leki na tarczycę i mam nadzieję na jakiś pozytywny efekt.

na wypadające włosy Uśmiech
(03-07-2017, 19:03)hela napisał(a): [ -> ]Ja za dwa dni jadę po moją Tec, pierwsze opakowanie, trochę mi zeszło od diagnozy, ale musiałam mieć operację. Trzymajcie kciukiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miriam jak długo będziesz na niższej dawce?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tydzień, czyli do najbliższego czwartku Uśmiech
(04-07-2017, 11:28)Miriam napisał(a): [ -> ]
(03-07-2017, 19:03)hela napisał(a): [ -> ]Ja za dwa dni jadę po moją Tec, pierwsze opakowanie, trochę mi zeszło od diagnozy, ale musiałam mieć operację. Trzymajcie kciukiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miriam jak długo będziesz na niższej dawce?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tydzień, czyli do najbliższego czwartku Uśmiech

No to trzymam kciuki za bezobjawowe zwiększenie dawki, w sensie że bez skutków ubocznychUśmiech