Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A ja w środę idę do szpitala na badania Uśmiech Zobaczymy jak to wszystko wygląda po 3 miesiącach Uśmiech
Ja teraz na początku sierpnia mam kontrolny rezonans (ten pierwszy po roku leczenia). Trochę stresa mam, czy coś tam wyjdzie, ale z drugiej strony i tak nie mam na to wpływu, więc co ma być to będzie. Pewnie w przyszłym roku będzie inaczej,bo to już kolejny będzie.
U mnie po dwóch tygodniach pełnej dawki spektakularnych skutków ubocznych brak. 2 czy 3 razy pojawiła się u mnie reakcja skórna, ale nie był to pąs jakiego się spodziewałam, ale lekkie zaczerwienienie nawet niezbyt widoczne pod makijażem Uśmiech Z innych atrakcji faktycznie zauważyłam większe wypadanie włosów i drastyczne osłabienie paznokci, ale powiedzmy, że z tym da się żyć Oczko Żadnych rewelacji ze strony układu pokarmowego. Myślę, że to jest bardzo skromna cena, którą muszę zapłacić za to, żeby nie musieć kłuć się co drugi dzień Uśmiech

(18-07-2017, 05:50)mufa napisał(a): [ -> ]Ja teraz na początku sierpnia mam kontrolny rezonans (ten pierwszy po roku leczenia). Trochę stresa mam, czy coś tam wyjdzie, ale z drugiej strony i tak nie mam na to wpływu, więc co ma być to będzie. Pewnie w przyszłym roku będzie inaczej,bo to już kolejny będzie.

Trzymam kciuki  Serce Daj znać koniecznie, jaki wynik Uśmiech
(18-07-2017, 05:50)mufa napisał(a): [ -> ]Ja teraz na początku sierpnia mam kontrolny rezonans (ten pierwszy po roku leczenia). Trochę stresa mam, czy coś tam wyjdzie, ale z drugiej strony i tak nie mam na to wpływu, więc co ma być to będzie. Pewnie w przyszłym roku będzie inaczej,bo to już kolejny będzie.

Hej 
mufa, Ja też na początku sierpnia mam rezonans tak jak Ty ,też pierwszy po roku leczenia .Będę trzymać kciuki  żeby wszystko  wyszło okUśmiech 
Pozdrawiam
Witam,
mnie również we wrześniu stuknie rok z Tecfiderą więc początkiem sierpnia mam kontrolny rezonas. Trzymam dziewczyny za Was i za siebie kciuki Uśmiech
Witam. Ja z kolei mam na 25 Pazdziernika umówiony rezonans po roku brania Tec. Trzymam kciuki i życzę zdrowia.
Dajcie znać jak tam po wynikach będzie.
Pozdrawiam
Księżniczka i Alterra też powodzenia
Ja właśnie miałam w piątek rezonans szyjnego odcinka kręgosłupa i wyszły mi dwie aktywne zmiany .... Tecfidere biorę od czerwca , wczesniej brałam rebif mam nadzieję ze Tecfidera nie zdążtła sie jeszcze ,rozgoscic' w moim organizmie i stąd taka sytuacja ..... Własnie skończył mi się pierwszy wlew sterydów .... Zostały jeszcze ponoć 4, pozdrawiam wszystkich forumowiczów Uśmiech
Powodzenia z rezonansami.
Trzymam kciuki.
Anna 888 czyli jednak te Twoje bóle nóg to rzut?
Ja też jestem od czerwca na Tec, ale nie wiem kiedy jest kontrolny rezo. Czemu Ci robili ten szyjny teraz?