Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-09-2017, 13:00)mufa napisał(a): [ -> ]Byłam i żadnych nowych zmian nie ma. Są jedynie te ż zeszłego roku po 10 w każdej półkuli. O testach ciążowych nic nie mówiła

Cudownie  Serce
Super, też chcę taki wynik rezonansu za rokUśmiech może jeszcze nie wszyscy ogarneli te testyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mufa super wieści. Takich nam trzeba Oczko
Super mufa! Uśmiech
Mufa to świetnie Uśmiech Oby tak dalej
Super, że tabletki działają :-) ja na swój rezonans czekam do lutego. Czerwienienie nadal mi towarzyszy ;-) chociaż tabletki biorę od jakis 5mcy. No ale raz dziennie przez pół godziny z czerwonym dekoltem to żadna niedogodność.

Jestem ciekawa czy bywa tu jeszcze użytkowniczka Anna Zet :-) Chodzi mi o ciąże, czy wszystko w porządku ?
Tez się zastanawiam co u Anny
Też mnie to nurtuje, bardzo jej kibicuję.

Ja natomiast jadę w środę utoczyć sobie trochę krwi, z okazji pierwszego kwartału Tecfidery Oczko Tym ciekawiej, że właśnie męczy mnie przeziębienie, więc te wyniki w ogóle mogą być średnio adekwatne Uśmiech Trzymajcie kciuki Uśmiech
Ja tez mam za chwilę pierwsze badanie, ciekawa jestem jak wyjdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki Oczko
Ja robiłam we wtorek i są tam rzeczy lekko poza normą ale nie byłam całkiem naczczo (za zgodą lekarza) i do tego po wysiłku dojścia do laboratorium oraz ogromniastego stresu spowodowanego diagnozą męża Smutny