Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Anna nie znam się ale powoli się uczę swojego ciała czasem coś niedomaga np. teraz od mies kręci mi się w głowie co jakiś czas ale po badaniach neurolog mówi że czekamy bo nie jest to aż tak uciążliwe.
Dziękuję za wsparcie , trochę się uspokoiłam , zobaczymy czy się będzie pogarszać ... Zawsze zwlekam z wizytą ale to też nie jest dobre ...
(20-09-2017, 22:16)Anna 888 napisał(a): [ -> ]Dziękuję za wsparcie , trochę się uspokoiłam , zobaczymy czy się będzie pogarszać ... Zawsze zwlekam z wizytą ale to też nie jest dobre ...

Anna 888 doskonale cię rozumiem. Ja też czasem mam słabszą lewą nogę najbardziej nasila się to pod wpływem stresu i przed i w trakcie miesiączki. Teraz od prawie tygodnia jak kładę się na coś chłodnego to na lewej nodze czuje ciepło, tak samo jak staje na zimne plytki to lewa stopa czuje bardziej ciepło niż zimno ale mam siostrę masażystkę która od wczoraj zaczęła mnie masować no i mam też elektrostymulator i powoli czuje że mnie puszcza. Nie wiem czy to przez tą pogodę, teraz jestem też przeziębiona może to przez to. No i też jestem straszną panikarą. Mój lekarz bada mnie co miesiąc jak odbieram lek a w razie gdy coś się dzieje to mówi żeby przyjechać na oddział. Nawet miałam pojechać ale trochę  mnie rozłożyło więc czekam może te uczucie na nodze minie razem z przeziebieniem.
(21-09-2017, 15:44)Marta_L napisał(a): [ -> ]
(20-09-2017, 22:16)Anna 888 napisał(a): [ -> ]Dziękuję za wsparcie , trochę się uspokoiłam , zobaczymy czy się będzie pogarszać ... Zawsze zwlekam z wizytą ale to też nie jest dobre ...

Anna 888 doskonale cię rozumiem. Ja też czasem mam słabszą lewą nogę najbardziej nasila się to pod wpływem stresu i przed i w trakcie miesiączki. Teraz od prawie tygodnia jak kładę się na coś chłodnego to na lewej nodze czuje ciepło, tak samo jak staje na zimne plytki to lewa stopa czuje bardziej ciepło niż zimno ale mam siostrę masażystkę która od wczoraj zaczęła mnie masować no i mam też elektrostymulator i powoli czuje że mnie puszcza. Nie wiem czy to przez tą pogodę, teraz jestem też przeziębiona może to przez to. No i też jestem straszną panikarą. Mój lekarz bada mnie co miesiąc jak odbieram lek a w razie gdy coś się dzieje to mówi żeby przyjechać na oddział. Nawet miałam pojechać ale trochę  mnie rozłożyło więc czekam może te uczucie na nodze minie razem z przeziebieniem.
Ja tez mam te dolegliwosci skórne aktualnie w formie pieczenia skóry ... Chociaż jestem zdołowana juz trochę sie pocieszam ze moze rzeczywiscie ta Tecfidera jeszcze tak nie działa dokładnie jak powinna i ta pogoda .... Mnie lekarka cały rok nie badała , dopiero przy przedłużaniu leczenia i to i tak nie co roku ... A przy moim ostatnim rzucie w lipcu powiedziała ze moja choroba juz nabiera postac postepujaca ze u jednych staje sie później a u jednych i w tym u mnie wczesniej ... W szpitalu zaś każdy neurolog stwierdził rzut bez wątpliwości . Moja lekarka od sm była bardzo humorzasta , dobrze że od października bede leczyć się w innym miejscu .. Bardzo możliwe że Twoje dolegliwości wynikają z przeziębienia oby minęły razem z nim ...
Melduję się po pierwszym kwartale - wyniki w normie Uśmiech Juuhuuu Uśmiech
Miriam super wieści. Ja wybieram się z wynikami 9-go października.
Miriam super i oby tak dalej
U mnie też po 1 kwartale wyniki superUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(28-09-2017, 06:42)hela napisał(a): [ -> ]U mnie też po 1 kwartale wyniki superUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cudnie <3 Tak trzymamy! Uśmiech
Hela i świetnie