Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Byłam dzisiaj po leki i przy okazji na pobraniu krwi bo było mało ludzi i leukocyty mam 4,6 a limfocyty 1,0 miesiąc temu były 1,3 teraz jestem przeziębiona i to pewnie przez to ten spadek ale chcialam was zapytać czy znacie jakiś sposób na podniesienie białych krwinek?
http://www.pepsieliot.com/8-naturalnych-...eukocytow/

nie wiem jak w praktyce, jutro odbieram wyniki badań i zobaczymy, ale w miarę staram się jeść takie rzeczy jak tam piszą
hela dzięki za link. Kupiłam póki co tran, wit A+E, wit C, kwas foliowy już biorę od kilku dni. Będę jadła więcej owoców, warzyw. Teraz po leki idę 9 stycznia i od razu będę miała pobierane badania to się okaże czy będzie poprawa Uśmiech
Ja tez jestem ciekawa następnych wyników, ostatnie były w porządku, ale poprawić zawsze możnaOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przy interferonie lekarka kazała mi brać witaminy z grupy 'B' kiedy miałam zbyt mało limfocytów i wtedy to pomagało , teraz też je zażywam , dam znać czy pomagają przy następnych wynikach .
Witaminy z grupy B też biorę Uśmiech zastanawiałam się dzisiaj czy jest sens iść na te pobranie krwi bo tydzień temu miałam grypę żołądkowa teraz jestem przeziębiona i domyślam się że wyniki mogą takie wyjść ale jednak moja ciekawość wygrała mamam nadzieję, że te suplementy pomogą choć trochę podnieść te białe krwinki Uśmiech
Odebrałam wyniki, leukocyty wzrosły, limfocyty spadły, pojęcia nie mam o co chodzi we wtorek odbieram leki, zapytam co lek na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hela mocno spadły Ci te limfocyty? Daj znać co Ci lekarz powie.
z 1,3 na 1 czegoś tam, norma tez jest jakaś inna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do 1 masz normę poniżej jest od 0.9