Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja odkryłam ze po kawie z mlekiem jest najgorzej i tak metoda prób i błędów odkryłam te laktozę. Nabialu niby tez dużo nie jadłam.
To może bardziej kawa niż mleko? Bo ja faktycznie kawą zaczynam każdy dzień Oczko
a odstaw kawę i zobaczyszUśmiech ja w sumie kawy też nie piję
Odstaw kawę... To brzmi jak plan wyrafinowanych tortur Duży uśmiech
Rany, jeden-dwa dni wystarczy żeby poobserwować co się dziejeUśmiech mi się też wydawało że bez kawy nie dam rady, nic się nie stało jak odstawiłam. Przynajmniej będziesz wiedziała jak efekty uboczne tec, czy bez kawy się coś zmienia
Skoro mowa o kawie, to jako osoba z krótkim stażem i małym doświadczeniem jestem ciekawy, czy picie kawy bezpośrednio po połknięciu tabletki (i popiciu jej wodą) to bardzo zły nawyk? Raczej nie mam w związku z tym skutków ubocznych, chodzi mi o działanie leku.
(17-01-2018, 17:58)k82012629 napisał(a): [ -> ]Skoro mowa o kawie, to jako osoba z krótkim stażem i małym doświadczeniem jestem ciekawy, czy picie kawy bezpośrednio po połknięciu tabletki (i popiciu jej wodą) to bardzo zły nawyk? Raczej nie mam w związku z tym skutków ubocznych, chodzi mi o działanie leku.

Skoro nic Ci nie jest to chyba nie ma przeciwwskazań. Różne leki można łączyć z tec wiec kawa nie wydaje się taka zła.

(17-01-2018, 12:40)Miriam napisał(a): [ -> ]Odstaw kawę... To brzmi jak plan wyrafinowanych tortur Duży uśmiech

PopieramUśmiech tortura ale jeśli to ona powoduje te przypalanie to warto. Ja na razie trzymam się z dała od laktozy. Kawę rzucę w dalszej kolejności jeśli mnie zacznie znów przypalac.
Ja zauważyłam że ostatnio zaczęło mi szkodzić mleko bez laktozy, a wcześniej tylko takie.
Słuchajcie, głupie pytanie Duży uśmiech Kontrolny rezonans wykonuje się po 12 miesiącach czy po 12 opakowaniach? Duży uśmiech
W zasadzie na jedno wychodzi chybaUśmiech myślę że opakowaniach, żeby nie przerywać leczenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk