Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: pielęgniarstwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochani, 
Proszę powiedzcie mi, czy ktoś z Was studiował pielęgniarstwo, a potem pracował w zawodzie (mimo rozpoznanej choroby SM)?
Stoję przed dylematem dot. rozpoczęcia studiów pielęgniarskich. Jedyne co mnie wstrzymuje, to moja choroba (rozpoznana 7 lat temu) Ogólnie czuje się bardzo dobrze, wstrzykuje się Copaxone. Rzuty, które miałam były lekkie i cofały się całkowicie. 

Zawsze chciałam być pielęgniarką. jednak po maturze wybrałam całkiem inny kierunek: Finanse i rachunkowość. Nie czuję się w tym, nie interesuje mnie. 

Proszę powiedzcie mi o swoich doświadczeniach? Czy powinnam spróbować? Czy lekarz medycyny pracy może nie dopuścić mnie do pracy jako pielęgniarka?
Cześć
Choruje na SM od 2019 r. Dowiedziałam się o chorobie na 3 roku studiów na kierunku pielęgniarstwo. Od diagnozy minęło prawie 3 lata. A ja skończyłam studia magisterskie z pielęgniarstwa. Pracuje na 1 i 3/4 etatu, jest ciężko ale choroba nie sprawie mi trudności. Jak chcesz pogadać na ten temat możemy się spisać np na GG (wiem że stary komunikator ale jeśli byś chciała) 66925569
Część
Ja też jestem na 3 roku pielęgniarstwa i 4 miesiące temu usłyszałam diagnozę.
Czy możecie mi napisać czy nie będzie problemu ze znalezieniem pracy w tym zawodzie? Czy pracodawca będzie chciał " takiego" pracownika