Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: renta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
no, pięknieUśmiech wdzięczna jestem strasznieUśmiech
Dostałam wezwanie na komisje rentowa. Na 4 grudnia. Zaczynam mieć stresa. Niby papiery mocne, wszystko udokumentowane, a jednak obawy są.
Będzie dobrze.
(29-11-2018, 16:43)Akinom napisał(a): [ -> ]Dostałam wezwanie na komisje rentowa. Na 4 grudnia. Zaczynam mieć stresa. Niby papiery mocne, wszystko udokumentowane, a jednak obawy są.

Jeśli EDSS powyżej 3 to minimum częściowa niezdolność.
(29-11-2018, 16:43)Akinom napisał(a): [ -> ]Dostałam wezwanie na komisje rentowa. Na 4 grudnia. Zaczynam mieć stresa. Niby papiery mocne, wszystko udokumentowane, a jednak obawy są.

Będzie dobrze. Nie stresuj sie bo stres szkodzi. Ewentualnie mogą Cię uleczyc ?
Teoretycznie nie mogą, ale jak wszyscy wiemy ZUS czasem czyni cuda. Nie wiem jaki mam edss i co to takiego.

Znalazłam ta skalę. Tak pomiędzy 5 a 6 się oceniam. Chodzę albo z kimś albo popieram się kijami do nordica.
Byłam na komisji. Orzeczniczka przetrzymala mnie ponad pół godziny. Dostałam całkowita niezdolność na dwa lata.
A jak wyszła ocena skali EDSS? Dobrze się oceniłaś?
Nie wiem, nie było takiej oceny. Z resztą nikt mnie nigdy w ten sposób nie oceniał, dlatego nie wiedziałam o co chodzi z tą skalą. Widać człowiek uczy się całe życie ;-).
Cześć.Czy jak składacie papiery o rentę to składacie też zaświadczenia o innych chorobach jakie macie?jeśli macie takie oczywiście.np alergia,astma i tp.jakie kto tam ma.czy ma to znaczenie czy lepiej takich nie dawać bo nic to nie daje?macie w tym doświadczenie?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7