Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć
#31
Teraz nawet jedzenie jest tak napchane chemią, że też zwiększa ryzyko zachorowania- takie mam zdanie. Kiedyś jedzenie było bardziej zdrowe i nie bylo tego dziadostwa wszędzie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#32
(22-03-2018, 11:23)hela napisał(a):
(22-03-2018, 10:43)Anka napisał(a): To na cholere nam kaza sie tym leczyc a nie daja od razu innego leku? Az spytam mojego neuro o opinie. Ktos sie spotkal z takim przypadkiem zachowrowania na nowotwor po dluzszym czasie stosowania interferonu. Jak z innymi lekami na SM tez powoduja?

to że cos może wywołać jakiś skutek uboczny nie znaczy że go wywoła, zresztą myślę że korzyści ze stosowania leku są większe niż potencjalne zagrożenie, nie słyszałam nigdy o chorym na sm z rakiem, z drugiej strony patrząc nawet smog w powietrzu może spowodować raka, a oddychamy, nie ma co się dać zwariować

To ze Ty nie widzialas czy nie slyszalas nie znaczy ze tak nie jest. Prawdy sie nie wyprze. Jest nawet blog polaka ktory ma MS i nowotwor od lekow, wystarczy poszukać. Sam bralem interferon i gdybym mogl cofnac czas to bym wywalil to w cholere do kosza.
Odpowiedz
#33
(22-03-2018, 13:07)Lp444 napisał(a):
(22-03-2018, 11:23)hela napisał(a):
(22-03-2018, 10:43)Anka napisał(a): To na cholere nam kaza sie tym leczyc a nie daja od razu innego leku? Az spytam mojego neuro o opinie. Ktos sie spotkal z takim przypadkiem zachowrowania na nowotwor po dluzszym czasie stosowania interferonu. Jak z innymi lekami na SM tez powoduja?

to że cos może wywołać jakiś skutek uboczny nie znaczy że go wywoła, zresztą myślę że korzyści ze stosowania leku są większe niż potencjalne zagrożenie, nie słyszałam nigdy o chorym na sm z rakiem, z drugiej strony patrząc nawet smog w powietrzu może spowodować raka, a oddychamy, nie ma co się dać zwariować

To ze Ty nie widzialas czy nie slyszalas nie znaczy ze tak nie jest. Prawdy sie nie wyprze. Jest nawet blog polaka ktory ma MS i nowotwor od lekow, wystarczy poszukać. Sam bralem interferon i gdybym mogl cofnac czas to bym wywalil to w cholere do kosza.
Oczywiście jak zwykle masz rację
Odpowiedz
#34
(22-03-2018, 13:07)Lp444 napisał(a):
(22-03-2018, 11:23)hela napisał(a):
(22-03-2018, 10:43)Anka napisał(a): To na cholere nam kaza sie tym leczyc a nie daja od razu innego leku? Az spytam mojego neuro o opinie. Ktos sie spotkal z takim przypadkiem zachowrowania na nowotwor po dluzszym czasie stosowania interferonu. Jak z innymi lekami na SM tez powoduja?

to że cos może wywołać jakiś skutek uboczny nie znaczy że go wywoła, zresztą myślę że korzyści ze stosowania leku są większe niż potencjalne zagrożenie, nie słyszałam nigdy o chorym na sm z rakiem, z drugiej strony patrząc nawet smog w powietrzu może spowodować raka, a oddychamy, nie ma co się dać zwariować

To ze Ty nie widzialas czy nie slyszalas nie znaczy ze tak nie jest. Prawdy sie nie wyprze. Jest nawet blog polaka ktory ma MS i nowotwor od lekow, wystarczy poszukać. Sam bralem interferon i gdybym mogl cofnac czas to bym wywalil to w cholere do kosza.
Stane w obronie Heli! Ona nie napisala ze to nie prawda ze interferony powoduja raka! Ja szanuje twoje zdanie ale troche mniej emocji w postach. Bloga moze napisac kazdy i napisac w nim wszystko. Mnie blogi nie interesuja a dowody. Ja jestem na Betaferonie i nie zrezygnuje z leczenia. Masz odmienne zdanie ok, ale sprobuj pisac tak zeby nie bylo takiego uczucia ze twoja prawda to jedyna prawda a my debile i debilki gowno wiemy . Dla mnie blog nie jest wiarygodny. Wiarygodne jest potwierdzenie ze Pan X leczyl sie interferonem lat iles i w wyniku leczenia dostal raka. I ile takich panow czy pan to potwierdzi. Ja nie lubie teorii spiskowych. Jesli jest szansa ze jak bedzie na mnie Betaferon dzialac i po latach stosownaia dostane raka to sie tego dzis nie dowiem. Ja rozumiem ze mozesz miec nadal pretensje ze postawiono ci zla diagnoze i ze niepotrzebnie leczono na SM. Ale to nie oznacza ze kazdy chory na tym forum czy na swiecie ma podwazac diagnoze czy sposob leczenia czy wiedze lekarza prowadzacego. Kto pyta nie bladzi, warto szukac informacji i walczyc o swoje zdrowie. Ale blagam! Postaraj sie swoja opinie przekazac nam za pomoca tak dobranych slow zeby w kazdej twojej odpowiedzi nie bylo tyle jadu. Jest mi przykro ze w twoim przypadku wyszlo jak wyszlo. Jestem wdzieczna ze opowiadasz o tym i radzisz jakie jeszcze mozna zrobic badania zeby wykluczyc lub definitywnie potwierdzic ze to SM. Ale pamietaj ze nie kazdy zyczy sobie tego. Twoim zdaniem powinnam przetac sie leczyc? Szukac inengo neuro w innym miescie? Czy kazdy forumowicz tak powinien postapic? Ja szanuje zdanie i opinie kazdego na tym forum ale jeszcze raz blagam! Nikt tu nie jest Bogiem ani wrozka czy wrozbita tym bardziej neurologiem. Rozumiem, ze mam liczyc wie z tym ze moze sie kiedys okazac ze wykryja mi raka i moze od Betaferonu czy innego leku na SM. Trudno. Mam 34 lata i chce sie lczyc i byc sprawna najdluzej jak sie da. Dziekuje i przepraszam jesli w mojej odpowiedzi pojawil sie niezbyt mily ton .
Odpowiedz
#35
(22-03-2018, 13:07)Lp444 napisał(a): To ze Ty nie widzialas czy nie slyszalas nie znaczy ze tak nie jest. Prawdy sie nie wyprze. Jest nawet blog polaka ktory ma MS i nowotwor od lekow, wystarczy poszukać. Sam bralem interferon i gdybym mogl cofnac czas to bym wywalil to w cholere do kosza.

Myślę, że to jest niemożliwe żeby stwierdzić jednoznacznie, że ktoś ma nowotwór akurat właśnie "od leków".
Odpowiedz
#36
Anka zgadzam się z Tobą odnośnie odczuć po wypowiedziach Lp444.

A odnośnie interferonow to przecież one są stosowane na różne rodzaje raka. Więc chyba czegoś nie rozumiem
Odpowiedz
#37
Ja również sie do tego podpinam
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#38
(22-03-2018, 14:37)mufa napisał(a): Anka zgadzam się z Tobą odnośnie odczuć po wypowiedziach Lp444.

A odnośnie interferonow to przecież one są stosowane na różne rodzaje raka. Więc chyba czegoś nie rozumiem

Mufa masz racje! Rzeczywiscie stosuje sie interferon Alfa na raczysko. Oczywiscie nie w kazdym przypadku ale stosuje.
Odpowiedz
#39
(22-03-2018, 12:35)Bubka napisał(a): Kiedyś jedzenie było bardziej zdrowe i nie bylo tego dziadostwa wszędzie.

Kiedy? Język

Anka

Popieram Cię w całej rozciągłości. Sama bym tego lepiej nie ujęła, tylko mi się nie chce Uśmiech
Odpowiedz
#40
A chociazby jakies 15 lat wstecz.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości