Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się zdiagnozować?
#11
(28-01-2019, 13:10)hela napisał(a): Pewnie nie wiele z nas potrafi odpowiedzieć na takie pytanie, a powiedzieli Ci co możesz/powinieneś dalej zrobić?
Na razie mam umówioną wizytę u prof. Rudnika (neurochirurga) i zobaczę co mi na to powie.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#12
Daj znać koniecznie jak się sprawy dalej potocząUśmiech
Odpowiedz
#13
No i stało się, od wczoraj jestem w szpitalu na Ligocie (UCK), a przyjechałem tylko ustalić termin planowanego przyjęcia. Ostatecznie spędziłem na Izbie Przyjęć ponad 5 godzin, ale efekt jest taki, że przyjęli mnie na Oddział Neurologiczny. Chociaż jak usłyszałem na wizycie, "trzeba zrobić wszystko, aby wykluczyć SM". Hmm i tu pojawiają mi się wątpliwości, bo to jest sprzeczne z tym co do tej pory czytałem, czyli stawia się diagnozę wykluczając wszystkie inne możliwości. A na marginesie podobno jestem na tyle Ciekawym przypadkiem, że moja dokumentacja krążyła wczoraj długo po szpitalu. Tylko nie wiem, czy to dobrze, czy źle Uśmiech
Odpowiedz
#14
Niech jak najszybciej postawią trafną diagnozę
Odpowiedz
#15
Jak najbardziej dobrze, że sprawdzają inne przyczyny niż SM, ważna też jest diagnostyka roznicowa,  także widać że Jesteś w dobrych rękach Oczko .
 SM to i tak jest mimo wszystko jedna z nie takich "strasznych " diagnoz. Oczywiście życzę aby to była najbardziej błaha przyczyna. 
Diagnozowanie potrafi zajac troche czasu. U mnie zajelo to rok, do momentu potwierdzenia diagnozy i tez wykluczali inne przyczyny. Takze uzbroj sie w cierpliwosc. 
 Koniecznie daj znać jak już coś będziesz wiedział. Przyda to się innym w trakcie diagnozy. Trzymam kciuki Uśmiech
Odpowiedz
#16
(12-02-2019, 16:51)agica napisał(a): Niech jak najszybciej postawią trafną diagnozę
Też sobie tego życzę Uśmiech

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#17
Takie małe pytanko: Ktoś z was miał robiony test Fishera?



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
(13-02-2019, 09:39)darek78 napisał(a): Takie małe pytanko: Ktoś z was miał robiony test Fishera?



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja już miałem - wypadł pozytywnie, więc moje objawy są spowodowane zespołem Hakima, a nie SM. Teraz po raz kolejny idę na wizytę do neurochirurga i zobaczymy co będzie dalej...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
PowodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
(15-02-2019, 23:04)hela napisał(a): PowodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję Uśmiech

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości