Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim
#1
Witam serdecznie, mam 47 lat i diagnozę sm, myślałam że to zatr, ale jednak. Zaczęło się od bólów głowy i zaburzeń równowagi, to dokucza mi do dziś. Maraton po lekarzach szpitalach i niestety....... Miałam trzy silne ataki bólu i zaburzeń równowagi, nogi troche bolą, mroienie jest częste, ale gdyby nie ta glowa...... Byłoby ok. Główny problem to głowa, czasami nie da się funkcjonować normalnie. Oczywiście do programu się nie dostałam,jeszcze czekam.... 

(10-06-2019, 08:31)hela napisał(a): Też uważam że trzeba z lekarzem porozmawiać jeśli Cię to niepokoi, po co się denerwować.
Odpowiedz
#2
Dlaczego zdiagnozowali sm? Masz jakieś zmiany? Bóle głowy to nie objaw sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Hej, mnie głowa bolała tylko podczas rzutów zaburzenia równowagi, na co dzień nie odczuwam
Odpowiedz
#4
(21-09-2019, 21:02)hela napisał(a): Dlaczego zdiagnozowali sm? Masz jakieś zmiany? Bóle głowy to nie objaw sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak mam około 20 zmian, potencjalny wzrokowe też do kitu no i puncja... Po niej zapadła diagnoza...
Odpowiedz
#5
No i lekarze tak Cię zostawili bez rządnych leków na te objawy, tylko wpisali Cię na listę i czekasz aż będzie miejsce w programie? Spróbuj w innej placówce, teraz nie ma rejonizacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(22-09-2019, 09:02)hela napisał(a): No i lekarze tak Cię zostawili bez rządnych leków na te objawy, tylko wpisali Cię na listę i czekasz aż będzie miejsce w programie? Spróbuj w innej placówce, teraz nie ma rejonizacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję, właśnie wiem, za dwa dni mam wizytę u swojego lekarza, jak będzie bez zmian, chyba zmienię placówkę, im wcześniej zaczną leczyć, tym lepiej Uśmiech
Odpowiedz
#7
Zanim zaczęłam chorować , też bardzo często bolała mnie głowa.
Odpowiedz
#8
(22-09-2019, 23:03)Poziomka1 napisał(a): Zanim zaczęłam chorować , też bardzo często bolała mnie głowa.

Nie wiem dlaczego ta głową ciągle dokucza, może jak wejdę do programu przestanie. Z drugiej strony, jak już ktoś wcześniej napisał, mamy za darmo efekt imprezowy Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości