Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć
#41
(24-10-2019, 17:29)Anka napisał(a):
(24-10-2019, 17:28)Moris napisał(a):
(24-10-2019, 17:21)Małgosia napisał(a): Dostałeś się :-).
Jak wyglądają Twoje wizyty?

Wizyta co miesiąc z lekarzem, która obejmuje wywiad, wydanie leków, badanie krwi i moczu.

Co mc masz krew i mocz badane?
Tak, każdy pacjent, z którym rozmawiałem z tec tak tutaj ma, nie wiem jak z innymi lekami. Laboratorium jest na tym samym pietrze, wiec nie ma żadnego problemu załatwić tego od razu przed wizyta.
Odpowiedz
#42
Od sierpnia NFZ zgodziło się na wizyty co 3 m-ce.
A jak się coś dzieje, to otrzymujesz pomoc, czy wysyłają Cię do "swojego neurologa"?
Odpowiedz
#43
(24-10-2019, 18:14)Małgosia napisał(a): Od sierpnia NFZ zgodziło się na wizyty co 3 m-ce.
A jak się coś dzieje, to otrzymujesz pomoc, czy wysyłają Cię do "swojego neurologa"?

Wczesniej tez wydawani leki na 3 mce ale nie kazdemu
Sa tu na forum odoby ktore pisaly ze maja od dawna wydawany lek na 3 mce
Mnie dziwi ze co mc krew i mocz pobieraja
Ale z drugiej strony czemu nie

No i to ze mozna dawac na 3 mc nie oznacza ze kazdy pacjent dostanie lek na 3 mce
Ja nie wiedzialam ze u mnie w szpitalu daja na 3 mce zawsze mialam na mc
Jak spytalam ostatnio to mi lekarz powiedzial ze daja od dawna ale ja mam ciagle niskie plytki i mi bedzie dawac na mc
Odpowiedz
#44
Ja pytałem lekarza zastępczego teraz to powiedział, że w MSWiA nie wydają leków na 3 msc nikomu, ponieważ tak zarządziła dyrekcja. 
Z pomocą nie wiem jak wygląda w praktyce, ponieważ nigdy z takowej nie korzystałem. Mam numer tel do lekarza prowadzącego program i myślę, że zawsze w razie potrzeby mogłbym się z nim skontaktować.
Odpowiedz
#45
Ja dostaję lek co miesiąc i ostatnio dowiedziałam się, że nie planują dawać co 3 mce, nadal będzie jazda po lek co mc.
Odpowiedz
#46
(24-10-2019, 17:32)Moris napisał(a):
(24-10-2019, 17:29)Anka napisał(a):
(24-10-2019, 17:28)Moris napisał(a):
(24-10-2019, 17:21)Małgosia napisał(a): Dostałeś się :-).
Jak wyglądają Twoje wizyty?

Wizyta co miesiąc z lekarzem, która obejmuje wywiad, wydanie leków, badanie krwi i moczu.

Co mc masz krew i mocz badane?
Tak, każdy pacjent, z którym rozmawiałem z tec tak tutaj ma, nie wiem jak z innymi lekami. Laboratorium jest na tym samym pietrze, wiec nie ma żadnego problemu załatwić tego od razu przed wizyta.
No to się cieszę, że nie zabiegałam jakoś bardzo o przyjęcie do programu w tym szpitalu. Dla mnie to jest zupełny bezsens żeby kłuć się co miesiąc, jeśli nie ma ku temu wskazań.
Odpowiedz
#47
Byłam na wizycie.Wiec u mnie wygląda to tak, że nie muszę mieć neurologa innego.Lekarz z programu mnie będzie prowadziła.Caly czas tą sama.Na wizycie jest pobierana krew na badania i badanie neurologiczne.Dopiero zaczynam leczenie.Nastepna wizyta za miesiąc.
Odpowiedz
#48
(25-10-2019, 23:15)Orchidea napisał(a): Byłam na wizycie.Wiec u mnie wygląda to tak, że nie muszę mieć neurologa innego.Lekarz z programu mnie będzie prowadziła.Caly czas tą sama.Na wizycie jest pobierana krew na badania i badanie neurologiczne.Dopiero zaczynam leczenie.Nastepna wizyta za miesiąc.

No to powodzenia. Mam nadzieje ze twoja neurolog okaze sie super lekarzem. I ze bedziesz dobrze znosic leczenie.
Odpowiedz
#49
Ja mam tak samo, moja prowadząca ze szpitala przyjmuje mnie na NFZ w poradni.

Powodzenia
Odpowiedz
#50
Ja mam wizyty w szpitalu na oddziale.Prowaldzi mnie ordynator więc chyba będzie ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości