Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć Zuza-studentka
#11
Wypełnione! Oczko
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#12
poszło, mam nadzieję, że uda się zebrać tyle ile potrzeba
Odpowiedz
#13
(04-04-2017, 16:53)Areliee napisał(a): Wypełnione! Oczko

Dziękuję Duży uśmiech

(04-04-2017, 17:59)mufa napisał(a): poszło, mam nadzieję, że uda się zebrać tyle ile potrzeba

Dziękuję Duży uśmiech

(04-04-2017, 15:59)Yazon napisał(a): Jeszcze jedna rada:
Zamieść też Post Powitalny, z prośbą i usytuowaniem ankiety, na ogólnym w wątku "Przedstaw się" Wykrzyknik 
Ludzie korzystają z netu na swoich telefonach i nie zawsze przeglądają cale forum, tylko sprawdzają kto pojawił się nowy i ten watek który ich interesuje.
Spróbuj może to zwiększy zainteresowanie tą ankietą bo temat Pacjent-Lekarz jest dość ciekawy!
Pozdrawiam!

Yazon, dziękuję za podpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#14
Witaj Zuza
Uważam podjęty przez Ciebie temat za ważny i z radością wypełniłabym ankietę, ale przyznam, że pierwsze, bardzo rozbudowane pytanie trochę mnie zniechęciło i porzuciłam wypełnianie. Jestem z wykształcenia socjologiem (pracuję jako nauczyciel akad4emicki), więc może to zboczenie zawodowe. Chodzi o to, że wiele punktów się tak naprawdę powtarza. Miałam co chwila wrażenie, że już na to odpowiadałam... Np. czym różni się "Moje wysiłki koncentrują się na tym aby coś z tą sytuacją zrobić." od "Podejmuję działania, aby poprawić tę psytuację." i "Staram się wypracować strategię czy plan określający, co należy robić." albo "Uzyskuję wsparcie emocjonalne od innych." od "Otrzymuję otuchę i zrozumienie od innych."? Odpowiedź "Piję alkohol..." w ogóle pojawia się dwa razy, to chyba błąd edycyjny. Jeśli jest jeszcze taka możliwość, to może pomyśl o poprawieniu tego kwestionariusza? Ja bym radziła w ogóle zmniejszyć liczbę tych odpowiedzi, no i przerobić tak, żeby były jednak rozłączne, a nie się powtarzały.
Piszę to nie po to, żeby Cię krytykować albo się mądrzyć, tylko podpowiedzieć, co możesz zrobić, aby uzyskać więcej odpowiedzi od respondentów i aby nie porzucali oni wypełniania kwestionariusza w połowie. Możesz uznać to za belferskie zboczenie ;-). Powodzenia!
Odpowiedz
#15
(04-04-2017, 19:33)belanna napisał(a): Witaj Zuza
Uważam podjęty przez Ciebie temat za ważny i z radością wypełniłabym ankietę, ale przyznam, że pierwsze, bardzo rozbudowane pytanie trochę mnie zniechęciło i porzuciłam wypełnianie. Jestem z wykształcenia socjologiem (pracuję jako nauczyciel akad4emicki), więc może to zboczenie zawodowe. Chodzi o to, że wiele punktów się tak naprawdę powtarza. Miałam co chwila wrażenie, że już na to odpowiadałam... Np. czym różni się "Moje wysiłki koncentrują się na tym aby coś z tą sytuacją zrobić." od "Podejmuję działania, aby poprawić tę psytuację." i "Staram się wypracować strategię czy plan określający, co należy robić." albo "Uzyskuję wsparcie emocjonalne od innych." od "Otrzymuję otuchę i zrozumienie od innych."? Odpowiedź "Piję alkohol..." w ogóle pojawia się dwa razy, to chyba błąd edycyjny. Jeśli jest jeszcze taka możliwość, to może pomyśl o poprawieniu tego kwestionariusza? Ja bym radziła w ogóle zmniejszyć liczbę tych odpowiedzi, no i przerobić tak, żeby były jednak rozłączne, a nie się powtarzały.
Piszę to nie po to, żeby Cię krytykować albo się mądrzyć, tylko podpowiedzieć, co możesz zrobić, aby uzyskać więcej odpowiedzi od respondentów i aby nie porzucali oni wypełniania kwestionariusza w połowie. Możesz uznać to za belferskie zboczenie ;-). Powodzenia!

Witaj Belanna,
rozumiem, że może to być denerwujące, w jakimś stopniu frustrujące a co za tym idzie zniechęcające do wypełnienia całej ankiety. Jednak użyty przeze mnie kwestionariusz jest standaryzowaną metodą, wydaną przez Pracownie Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, posiadającą polską adaptację z racji czego nie został zmieniony.
Dziękuję za Twoje spostrzeżenia, jestem otwarta na każdą konstruktywną uwagę Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#16
Wypełniłam Uśmiech

Zawsze mam problem ze znaczeniem niektórych spraw, chociażby wykształcenia średnie ogólne policealne/pomaturalne.

i kwestia leczenia: ambulatoryjne a dzienne. W tym przypadku wybrałam inne Uśmiech bo nie wiedziałam co i jak Uśmiech
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz
#17
Wypełniłam Uśmiech Mam jednak jedno zastrzeżenie - w pytaniu o dolegliwości (Odczuwane trudności (wszystkie pojawiające się)) nie ma odpowiedzi "brak" - nie wszyscy odczuwają jakiekolwiek dolegliwości, zwłaszcza na początku choroby. Ja po 10 latach choroby także nie mam żadnych dolegliwości (jedynie podczas rzutów, ale nie stale), więc byłam zmuszona naciągnąć moją odpowiedź...

Pozdrawiam i życzę powodzenia! Uśmiech
Odpowiedz
#18
(04-04-2017, 21:20)redheadgirl napisał(a): Wypełniłam Uśmiech

Zawsze mam problem ze znaczeniem niektórych spraw, chociażby wykształcenia średnie ogólne  policealne/pomaturalne.

i kwestia leczenia: ambulatoryjne a dzienne. W tym przypadku wybrałam inne Uśmiech bo nie wiedziałam co i jak Uśmiech

Redheadgirl, dziękuję za wypełnienie ankiety.

Jeśli chodzi o kwestii leczenia to ambulatoryjny- wizyty w przychodni u lekarza a dzienne to turnusy oddziału dziennego gdzie zajęcia są codziennie przez określony czas trwania turnusu Uśmiech
Ale tak jak zaznaczyłaś też jest dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#19
Wypełnione Uśmiech
Odpowiedz
#20
(04-04-2017, 21:26)Elsie napisał(a): Wypełniłam Uśmiech Mam jednak jedno zastrzeżenie - w pytaniu o dolegliwości (Odczuwane trudności (wszystkie pojawiające się)) nie ma odpowiedzi "brak" - nie wszyscy odczuwają jakiekolwiek dolegliwości, zwłaszcza na początku choroby. Ja po 10 latach choroby także nie mam żadnych dolegliwości (jedynie podczas rzutów, ale nie stale), więc byłam zmuszona naciągnąć moją odpowiedź...

Pozdrawiam i życzę powodzenia! Uśmiech

Elsie, dziękuję Uśmiech
Faktycznie nie pomyślałam o tym, dzięki za uwagę Uśmiech

(04-04-2017, 22:48)klaudia26 napisał(a): Wypełnione Uśmiech

Klaudia26, dziękuję za poświęcony czas Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości