Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Suchość w ustach po Tecfiderze - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (http://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (http://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (http://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Suchość w ustach po Tecfiderze (/showthread.php?tid=2110)



Suchość w ustach po Tecfiderze - reni - 09-07-2019

Czy macie suchość w ustach po Tecfiderze? U mnie występuje zazwyczaj po trzech godzinach od wzięcia tabletki


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - hela - 09-07-2019

Ja mam czasem takiego trampka w buzi jak po alko, ale z drugiej strony to teraz np. mam ślinotok jakiś.


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - Kaczucha - 09-07-2019

Tak, ja też mam czesto suchość w ustach. Nie powiazalam tego z tecfiderą ale skoro ktoś też tak ma to może coś w tym jest. Pozdrawiam


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - Anka - 09-07-2019

Tak, ale podczas flasha


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - reni - 09-07-2019

Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna. Mój lekarz mówił, że pacjenci nie zgłaszali mu takiego objawu.


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - hela - 09-07-2019

Może nie zwracają uwagi, jakbyś nie napisała, to też bym pewnie nie skojarzyła że często mam sucho w buzi


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - reni - 10-07-2019

Pewnie masz rację. Ale i tak mi ulżyło. W ostatnim czasie na wiele leków reagowałam źle. Kiedy lekarz powiedział, że pierwszy raz się z czymś takims spotyka to zaczęłam mieć wizję, że to początek buntu mojego organizmu. Stara a panikuje jak głupia.....


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - Miriam - 11-07-2019

Ja mam wrażenie, że po Tec wszystko mam suche. Skórę, włosy, wszystko. I cera niestety mi się pogorszyła.


RE: Suchość w ustach po Tecfiderze - Bubka - 11-07-2019

A ja nie biorę tec i też nam ciągle suszę w ustach. Może zbieg okoliczności.