Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
odbiór tecfidery - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-53.html)
+--- Wątek: odbiór tecfidery (/thread-2308.html)

Strony: 1 2 3 4


odbiór tecfidery - basiapolk@wp.pl - 06-12-2019

Cześć Uśmiech
Jak wygląda u was odbiór tecfidery?Spotkałam dziewczynę w kole SM.Mówi,że dostaje  tecfiderę ale ma kłopot z odbiorem.można odebrać leki najszybciej 5 dni przed tym jak już masz ostatnią tabletkę.NIE WIEM CZY TO ROZUMIECIE czy jasno piszę.jest w kropce bo wyjezdza na okres swiateczno-noworoczny i nie bedzie jej.chciala napisac do rzecznika praw pacjenta.tez tak macie ze daja wam 5  dni  i w tym macie sie wyrobić?chodzi o 5  ostatnich dni na jakie macie jeszcze leki.


odbiór tecfidery - hela - 06-12-2019

Ja odbieram kiedy kończą mi sie leki jakoś na 4 dni przed końcem ostatniego opakowania, pewnie gdybym powiedziała im wcześniej że chce w innym terminie nie byłoby problemu. Tylko musiałabym uprzedzić ich bo muszą zamówić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: odbiór tecfidery - mufa - 06-12-2019

U nas lekarka pyta do kiedy mam leki i kiedy mi pasuje podjechać. Ostatnio dostałam 3 opakowania to plus minus powiedziałam kiedy będę.


RE: odbiór tecfidery - basiapolk@wp.pl - 06-12-2019

(06-12-2019, 18:18)mufa napisał(a): U nas lekarka pyta do kiedy mam leki i kiedy mi pasuje podjechać. Ostatnio dostałam 3 opakowania to plus minus powiedziałam kiedy będę.

jej powiedzieli ,że wcześniej nie można i koniec.nie patrzą czy pacjent może czy nie?tak chyba nie można


odbiór tecfidery - hela - 06-12-2019

Nie mam pojęcia, ale kurcze pójść jej na rękę by mogli. Przecież nie będzie sobie życia układać pod odbiór leków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: odbiór tecfidery - basiapolk@wp.pl - 06-12-2019

(06-12-2019, 18:46)hela napisał(a): Nie  mam pojęcia, ale kurcze pójść jej na rękę by mogli. Przecież nie będzie sobie życia układać pod odbiór leków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

też tak mi się wydaje.niby powiedzieli ,że takie procedury są wszędzie.Mówię zasięgnę wiedzy jak to jest u was.


RE: odbiór tecfidery - agica - 06-12-2019

U mnie jest w pierwszym poniedziałku miesiąca.
Teraz dostaję zapas na 3 miesiące i nie ważne ile mam, muszę odebrać.
Najlepiej zadzwonić na oddział i się zapytać


RE: odbiór tecfidery - Anka - 06-12-2019

A ja mam dzwonic koedy mam czas przyjechac i ustalam z lekarzem czy jemu tez pasuje ten dzien
Sama decyduje czy na dwa dni przed koncem ostatniej tabl z blistra
Czy na tydzien przed

(06-12-2019, 19:45)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(06-12-2019, 18:46)hela napisał(a): Nie  mam pojęcia, ale kurcze pójść jej na rękę by mogli. Przecież nie będzie sobie życia układać pod odbiór leków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

też tak mi się wydaje.niby powiedzieli ,że takie procedury są wszędzie.Mówię zasięgnę wiedzy jak to jest u was.

Kazdy szpital rzadzi sie swoimi prawami
Lekarza wychodza z zalozenia ze nic nie wiemy i stad gadanie ze wszedzie tak jest


RE: odbiór tecfidery - basiapolk@wp.pl - 06-12-2019

(06-12-2019, 20:46)Anka napisał(a): A ja mam dzwonic koedy mam czas przyjechac i ustalam z lekarzem czy jemu tez pasuje ten dzien
Sama decyduje czy na dwa dni przed koncem ostatniej tabl z blistra
Czy na tydzien przed

(06-12-2019, 19:45)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(06-12-2019, 18:46)hela napisał(a): Nie  mam pojęcia, ale kurcze pójść jej na rękę by mogli. Przecież nie będzie sobie życia układać pod odbiór leków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

też tak mi się wydaje.niby powiedzieli ,że takie procedury są wszędzie.Mówię zasięgnę wiedzy jak to jest u was.

Kazdy szpital rzadzi sie swoimi prawami
Lekarza wychodza z zalozenia ze nic nie wiemy i stad gadanie ze wszedzie tak jest

Chyba tak Uśmiechtakie mam wrażenie ,że są sytuacje ,że uważają,że pacjent jest chory to" pewnie głupi".Nie wiedzą ,że tutaj jest taka silna grupa wsparcia Uśmiech


RE: odbiór tecfidery - agula - 06-12-2019

my tzn. córka jesteśmy z lekarzem na telefon jak się kończy to jedziemy po lek co 2 - 3 mce

w zasadzie jak byłyśmy w sierpniu to teraz byłyśmy dopiero pod koniec listopada

w kwietniu będzie 2 rok na tec