Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM-ka
#1
Tęcza 
Hej mam na imię Karolina ,mam 22lata 3 aktywne ogniska i właśnie od dziś zaczynam przygodę z Tecfidera. Witam wszystkich użytkowników Serce
Odpowiedz
#2
Witaj Karola, jak choroba dała znać o sobie i jak się czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Witaj!
Odpowiedz
#4
(22-02-2018, 21:42)hela napisał(a): Witaj Karola, jak choroba dała znać o sobie i jak się czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U Mnie pojawiła się mgła na lewym oku nagle z dnia na dzień. Wizyta u okulisty i dowiedziałam się, że mam Pozagałkowe zapalenie nerwu i dostałam skierowanie na oddział , po badaniach podali Mi soul Medrol w kroplówce i kontynuacja w domu przez 2tyg. tabletkami Medrol 16mg. Rezonans stwierdził 6 ognisk nie aktywnych, badania i pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego , po wynikach potwierdzili pdejrzenia SM następny rezonans 15 ognisk 3 aktywne, i od 4 tyg. mam zdrętwiałe dłonie, ale siła jest więc sterydy odpuścili. Na dzień dzisiejszy czuję się rewelacyjne pomijając dyskomfort z dłońmi. Jestem pełna niepokoju jeżeli chodzi o skutki uboczne Tc.b Nieśmiały
Odpowiedz
#5
Nie ma się co bać na wyrost tych skutków ubocznych, też biorę tec i były praktycznie żadne, jak u wielu osób na forum, w wątku o tec jest też opisanych wiele sposobów radzenia sobie z nimi, sprawdzonych przez użytkowników, polecamUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Hej Karola Uśmiech Witam rówieśniczkę Uśmiech ja od miesiąca jestem na leku Tecfidera i byłam pełna obaw jak Ty, ale u mnie skutki uboczne są bardzo łagodne. Pogorszył się stan mojej cery, a czasem pojawia się zaczerwienienie twarzy oraz swędzenie. Jednak coraz rzadziej Uśmiech
Odpowiedz
#7
(22-02-2018, 22:26)hela napisał(a): Nie ma się co bać na wyrost tych skutków ubocznych, też biorę tec i były praktycznie żadne, jak u wielu osób na forum, w wątku o tec jest też opisanych wiele sposobów radzenia sobie z nimi, sprawdzonych przez użytkowników, polecamUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję na pewno poczytamOczko

(22-02-2018, 22:29)MonikaP napisał(a): Hej Karola Uśmiech Witam rówieśniczkę Uśmiech ja od miesiąca jestem na leku Tecfidera i byłam pełna obaw jak Ty, ale u mnie skutki uboczne są bardzo łagodne. Pogorszył się stan mojej cery, a czasem pojawia się zaczerwienienie twarzy oraz swędzenie. Jednak coraz rzadziej Uśmiech

Bardzo Mnie to pocieszaOczko Cieszę się, że istnieje takie forum bo Moja wiedza na ten temat jest mała, a tu można zaczerpnąć informacjiOczko no i oczywiście poznać nowe osoby Zawstydzony
Odpowiedz
#8
Hej, witaj wśród nas  Uśmiech Nie ma co się bać leczenia, także biorę Tecfiderę i skutki uboczne są niewielkie
Odpowiedz
#9
Cześć Karolina Uśmiech Nie ma co się bać leczenia. Każdy reaguje inaczej, wiec nie wszystkie skutki muszą u Ciebie wystąpić. Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#10
Witaj Karola ja też na Tecfiderze i sobie chwalę. Będzie dobrze trzymaj się tam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości