Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to TE objawy?
#1
Dzień dobry wszystkim. Na początku chce zaznaczyć, ze wizyta u neurologa umówiona na 28 maja. Ostatnio trochę dziwnie się czuję, na swoje nieszczęście zaczęłam przeszukiwać net i ziarno SM zostało zasiane. Trafiłam na to forum i zauważyłam, ze wspieracie przestraszonych panikarzy, dlatego postanowiłam napisac, czy myślicie ze moje zle przeczucia są uzasadnione. Zaczęło się u mnie od silnego bólu kręgosłupa szyjnego. Pomyślałam, ze to od złej postawy glowy, pracuje często z z pochylona głowa, do tego doszły bole karku i głowy: z tylu, na czubku, przy oku i na skroni, brak zaburzeń widzenia. Niestety mrowi mi tez lekko prawa dłon, boli nadgarstek, i Boli prawa noga, trochę w kostce a troche cała. Wiem, ze nikt mnie tu nie Zdiagnozuje ale czy to brzmi zle?
Odpowiedz
#2
Czesc!
Czy brzmi zle? Moga byc to objawy od kregoslupa, zobaczysz jakie badanie zleci neurolog.
Jakbys trafila na neuro ktory zlekcewazy twoje objawy to idz do innego.
Mrowienia wystepuja w sm ale nie tylko.
Z tego co piszesz to glownie doskwiera ci bol wiec jest szansa ze to wszytko od kregoslupa.
Poki co glowa do gory i nie martw sie na zapas
Odpowiedz
#3
Hej, ja uważam podobnie, często takie objawy idą od kręgosłupa. Ja np nigdy nie miałam takich bóli, jedynie mrowienia i przeczulice, ale to nie jest ból, tylko dyskomfort. Nie zadręczaj się, bo stres nikomu nie służy. Cierpliwości i wytrwałości
Odpowiedz
#4
Cześć, dziewczyny mają rację, ja też obstawiałbym kręgosłup, zwłaszcza że praca z pochyloną głową to nie jest zbyt naturalna pozycja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Hej, a czekając na wizytę poćwicz może sobie kręgosłup szyjny np. z Paulą z trening fitness - znajdziesz jej ćwiczenia na YT. Też miewam problemy z kręgosłupem, dużo siedzę przy kompie itd i te ćwiczenia bardzo mi pomagają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości