Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zatrucie pokarmowe
#1
Czy zatrucie pokarmowe może nam jakoś zaszkodzić? Oczywiście oprócz tego że tak czy siak to nic fajnego? Wczoraj byłam na szkoleniu, dostałam beznadziejny obiad którego na szczęście bardzo mało zjadłam, a wieczorem wymiotowałam dłuższą chwilę tum obiadem, pół nocy nie spałam bo bolał żołądek, dziś wazę 1,5 kg mniej, żołądek nie doszedł do siebie jeszcze i strasznie słaba jestem. Ale czy to wszystko może mieć wpływ na aktywność sm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
(10-09-2019, 10:42)hela napisał(a): Czy zatrucie pokarmowe może nam jakoś zaszkodzić? Oczywiście oprócz tego że tak czy siak to nic fajnego? Wczoraj byłam na szkoleniu, dostałam beznadziejny obiad którego na szczęście bardzo mało zjadłam, a wieczorem wymiotowałam dłuższą chwilę tum obiadem, pół nocy nie spałam bo bolał żołądek, dziś wazę 1,5 kg mniej, żołądek nie doszedł do siebie jeszcze i strasznie słaba jestem. Ale czy to wszystko może mieć wpływ na aktywność sm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiesz co ja miałam podobnie, nic smowo sie nie stało, jedynie co to dostałam zapalenia żołądka i worczka żółciowego. Lekarz 1 kontaktu dał leki, dieta lekkostrawna. Bolało długo. Mam na myśli żoładek. Idz do pekarza po jakiś lek, niech zbada cały brzuch
Da ci leki, nie bierz nic sama na własną reke.
Mi neuro kazal nadal brac Tec pomimo ze mialam zapalenie. 
I niestety dlugo zoladek dochodzil do siebie
Nie pamietam jaki bralam lek
Na pewno bralam tez cynarex- tani bez recepty
Cynarex biore jak mam problem z zoladkiem, bole, wzdecia, bulgotki. Mi pomaga
Odpowiedz
#3
Nie wiem, jak zatrucie, ale po jelitowce jestem tak osłabiona, że nie potrafię sama usiąść. O chodzeniu nie ma mowy i raz miałam po tym rzut, który się niestety nie wycofał.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
To mam nadzieje nic bakteryjnego Akinom, zreszta widziałam co zwymiotowałam:/. Dziś jest lepiej, nie wymiotuje, tylke że mało jem i dużo śpię. Anka lekarza na razie odpuszczam ćwiczę zestaw Iberogast, krople żołądkowe, litorsal i pepsi, zawsze miałam żołądek mocny, mam nadzieje że teraz się tez obroni przy niewielkiej pomocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Ja mam bardzo wrażliwy żołądek, dlatego muszę uważać na mieszanki typu po obiedzie kawka z mlekiem i ciasto
Zaraz staje żołądek, boli głowa, zawroty, nudności i zawsze kończy się 'spawaniem' później jest lepiej
Zatrucia typowego nie miałam, ale myślę że jak wspomozesz się elektrolitami i czymś na żołądek, to szybko wrócisz do formy, a SM Ci wybaczy
Odpowiedz
#6
Hela ja miałam kilka razy. Nie mówiąc już o przynoszonych przez dzieci ze szkoły i przedszkola jelitowkach... Mam słaby żołądek niestety. Ale poza tym że w trakcie jestem bardzo słaba i cały czas leżę to nic więcej się nie działo. Żadnych dolegliwości ze strony sm nie miałam z tego powodu.
Odpowiedz
#7
Dzięki dziewczyny, spałam od południa, wstałam przed chwilą i jest lepiej, mam więcej siły, i zaczęłam być głodna, dobry znakOczko litorsal to elektrolity, fajne bo z glukozą, stawiają na nogi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Ja po elektrolitach wymiotuje, ale dobrze ze ci pomagaja
Odpowiedz
#9
Chrupki kukurydziane jem, co innego się trochę boję jednak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
U mnie w ciągu tych dwóch lat Tecfidery zdarzyły się dwa solidne rotawirusy - jeden dwudniowy i jeden tygodniowy (!) plus jakieś pomniejsze jedno czy dwa zatrucia pokarmowe i odpukać nic się nie działo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości