Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchi
#21
Z czasem przestaną organizm się musi do leków przyzwyczaić.
Odpowiedz
#22
A ja naiwna zwalałam to na częste farbowanie [emoji2356]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#23
(04-11-2019, 15:05)Orchidea napisał(a): Dziś myłam głowę.Jestem przerażona.Wlosy jak po chemioterapii mi leciały.

to nie musi być od leku, badałaś tsh, żelazo i d3 jak są skrajnie niskie to to może być przyczyną
Odpowiedz
#24
(04-11-2019, 15:30)agula napisał(a):
(04-11-2019, 15:05)Orchidea napisał(a): Dziś myłam głowę.Jestem przerażona.Wlosy jak po chemioterapii mi leciały.

to nie musi być od leku, badałaś tsh, żelazo i d3 jak są skrajnie niskie to to może być przyczyną
Tak ,jest ok
Odpowiedz
#25
Ja nigdy nie miałam gęstych i bujnych włosów ale też niestety muszę potwierdzić od kiedy biorę TEC dosłownie łysieje, moja fryzjerka ostatnio nawet wprost zapytała czy ja aby jakiś ciężkich leków nie biorę bo tak naglę według niej włosy tracę. "My"jesteśmy świadomi że coś za coś. Witaminami to nas nie karmiąUśmiech
Odpowiedz
#26
Ja nie zauwazylam zeby mi wlosy wypadaly po Tec
Nie wiem czemu na was tak trafilo
Odpowiedz
#27
(04-11-2019, 21:18)JMonika79 napisał(a): Rany, ja od srody zaczynam ten lek :/ po plegridy lecialy mi włosy, jak sie ustabilizowalo z wlosami to odstawiono mi lek. Nie widzialam że przy tec tez moze byc problem z wypadaniem wlosow

Pare osob sie skarżyło na forum na taki problem
W ulotce nie jest napisane ze skutkiem ubocznym jest wypadanie wlosow
Wiec nie martw sie na zapas
Odpowiedz
#28
Też się zdziwiłam.
Odpowiedz
#29
(04-11-2019, 15:05)Orchidea napisał(a): Dziś myłam głowę.Jestem przerażona.Wlosy jak po chemioterapii mi leciały.

Orchidea, ostatnio zapytałam swojej fryzjerki czy mam tyle samo włosów co zawsze, bo biorę silne leki i czy mi nie wypadają. Odpowiedziała, że leki działają na włosy dopiero po miesiącu zażywania. Nie wiem na ile w tym prawdy, ale jeśli faktycznie tak jest, to chyba Ci nie mogą wypadać od tec.
Odpowiedz
#30
Może po solu taki efekt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości