Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchi
#51
(09-11-2019, 15:25)Orchidea napisał(a):
(09-11-2019, 15:13)Anka napisał(a):
(09-11-2019, 15:10)Orchidea napisał(a): Pierwsza tab 240 za mną.Minely dwie godziny.Jak do tej pory nic prócz lekkiego latania rąk i takiego wewnętrznego poddenerwowanie nie ma.

Latania rak?
Nie stresuj sie bez powodu
Na spokojnie

Zawsze tak mam.


Wiadomo że człowiek to przeżywa, ale szczerze, to nie ma czegoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#52
Powodzenia Dziewczyny!
Odpowiedz
#53
Hej hej. Witam na forum Oczko
Odpowiedz
#54
(09-11-2019, 21:12)JMonika79 napisał(a): Ja Cię doskonale rozumiem Orchidea. Tez dopiero zaczynam,  jestem na dawce poczatkowej od środy. Bardzo silny Flash na całym ciele wystąpił po pierwszej tabletce, myslalam że zwyczajnie splonę. Dzis byłam też jakaś otępiała  poza tym nic się nie dzieje i oby tak zostalo, czego Tobie, sobie i nam wszystkim życzę , pozdrawiam serdecznieUśmiech

Też Wszystkim życzę ,aby leczenie przebiegało łagodnie.Ja dziś poszalalam i dwa hamburgery zjadłam.
Odpowiedz
#55
Dziś 5 ty dzień pełnej dawki.Sprawdza się to co mówiła moja dr.Twierdzila , że jeśli od początku jest ok to zapewne już tak zostanie. Oby się nie myliła.Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Flash tylko przy pierwszej tabletce.
Odpowiedz
#56
(13-11-2019, 10:42)Orchidea napisał(a): Dziś 5 ty dzień pełnej dawki.Sprawdza się to co mówiła moja dr.Twierdzila , że jeśli od początku jest ok to zapewne już tak zostanie. Oby się nie myliła.Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Flash tylko przy pierwszej tabletce.

Nie nastawiaj sie poki co na nic
Dobrze ze jest ok!
Najwazniejsze
Odpowiedz
#57
(13-11-2019, 10:42)Orchidea napisał(a): Dziś 5 ty dzień pełnej dawki.Sprawdza się to co mówiła moja dr.Twierdzila , że jeśli od początku jest ok to zapewne już tak zostanie. Oby się nie myliła.Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Flash tylko przy pierwszej tabletce.


Nie mów hop.... dobrze że nic się nie dzieje ale reguły nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#58
(13-11-2019, 11:03)hela napisał(a):
(13-11-2019, 10:42)Orchidea napisał(a): Dziś 5 ty dzień pełnej dawki.Sprawdza się to co mówiła moja dr.Twierdzila , że jeśli od początku jest ok to zapewne już tak zostanie. Oby się nie myliła.Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Flash tylko przy pierwszej tabletce.


Nie mów hop.... dobrze że nic się nie dzieje ale reguły nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja biorę tec od września, nie mam żadnych przykrych dolegliwości, 2-3 razy miałam flasha
Odpowiedz
#59
Ja tez zaczelam od wrzesnia i jak dotad nie mam rzadnych mocnych ubcznch skutkow,
czasem lekki flash i nic poza tym.
Odpowiedz
#60
No i super.Niech tak zostanie . Ważne jest pozytywne nastawienie nie tylko do leków.Ja z natury jestem optymistką.Zycze Wam samych dobrych dni z Tecfidera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości