Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista przykładów.
#1
Link kierujący do przykładowych technik zaleczenia lub na jakiś czas zatrzymania SM.

https://www.google.com/url?sa=t&source=w...VhljIMR18S
Odpowiedz
#2
"Istnieją doniesienia wskazujące na korzystny wpływ
usunięcia amalgamatowych wypełnień na objawy SM. "

Taaaaa Oczko

Altmedowi, Ziębie, antyszczepom i innym takim mówię stanowcze wyp.... Oczko
Odpowiedz
#3
Speculum to jest strona dla młodych lekarzy, tez ziębianom i innym mowię to co Ty, ale w tekście jest podana skuteczność i wyniki badań jeżeli są. Chyba raczej chodzi w nim o podanie metod uzupełniających jak np. Joga a nie o to że coś nas wyleczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(09-11-2019, 23:28)hela napisał(a): Speculum to jest strona dla młodych lekarzy,   tez ziębianom i innym mowię to co Ty, ale w tekście jest podana skuteczność i wyniki badań jeżeli są.  Chyba raczej chodzi w nim o podanie metod uzupełniających jak np. Joga a nie o to że coś nas wyleczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Joga jest bardzo spoko dla nas, bo rozciąga, ale to sport, a nie 'leczenie'.

Ja też czytam to i owo, ale mam wielki dystans. Oczko
"science, bitch" - taki mem był Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Science, o tych wypełnieniach jest napisane że nie wykazano aby przynosiło to korzyści.

To takie podsumowanie co warto a czym sobie głowy nie zawracaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Co do amalgamantowych wypełnień to podczas prywatnej wizyty dentystka wyjaśniła mi, że zmiana takich plomb nie ma sensu. Bo to co wchłonęliśmy to już mamy w sobie. A te plomby są twardsze od zębów więc się nie ścierają i nie ma szkodliwego oddziaływania czy emisji ołowiu do organizmu.

Co do skuteczności jogi, to mój tata pewnie by polemizował nad tym, czy to sport czy leczenie (Tata obstawiam, że leczenie)

Wiem tylko, że należy zachować zdrowy rozsądek przy tych wszystkich cudach albo katastrofach medycznych.
Odpowiedz
#7
Ja wymieniłam te plomby, bo były już nieszczelne. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości