Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senność
#21
9 to bardzo mało. Gdy przyjaciółka trafiła do szpitala, i okazało się, że hemo ma ciut poniżej 9 to zamawiali w trybie nagłym koncentrat krwinek czerwonych. Od razu dostała dwie jednostki i dwie kolejne później. Więc faktycznie "dziwnie" to brzmi.
Odpowiedz
#22
9 to nie jest źle. Lekarz rodzinny to nawet 8 się niezbyt przejął. Ponoć taka moja uroda. Ja się serio nie czuję jakoś źle przy takich wynikach.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#23
(01-03-2021, 09:19)e-smka napisał(a):
(26-02-2021, 20:48)Akinom napisał(a): A ja się najlepiej czuje jak hemoglobinę mam w okolicach 9 czegoś tam. Teraz po tradyferonie jest ona na poziomie 13 i mi to przeszkadza.
Tzn. jak ci przeszkadza, że co?

(26-02-2021, 21:06)JMonika79 napisał(a): Ja gdy pytałam o to neurologa to tez mówiła że sm nie ma na to wpływu zbytnio.
To dziwne, że ta lekarka Ci tak powiedziała, bo w wielu polskich źródłach czytałam, że problem z sennością i zmęczeniem ma 80% SMowców, a bierze się to stąd, że impulsy przez zniszczoną mielinę na nerwach muszą szukać innych dróg i zużywają przez to więcej energii. Może Pani dr potrzebuje się douczyć w tych sprawach Duży uśmiech

Moja Pani doktor ma ze 100 lat i postawę typowego betonu, ciężko z nią nawet rozmawiać, nie ma opcji żeby jej cokolwiek zasugerować nawet.
Odpowiedz
#24
Przeszkadza o tyle że jakoś tak źle się czuje. Właśnie wtedy jestem jakaś taka ospała, nie do życia, często jest mi niedobrze i generalnie czuje się dziwnie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości