Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czesc
#1
Witam wszystkich. Mam na imię Joanna.

W styczniu tego roku zaczęłam mieć silny ucisk na biodra i uda. Po kilku dniach ucisk odpuścił, pojawiły sie wtedy drżenia mięsni w całym ciele, mrowienie i uczucie ciepła. Pod koniec marca znalazłam się w szpitalu z powodu bólu w kręgosłupie szyjnym. Miałam zrobiony rezonans głowy, który nie wykazał nieprawidłowości. Miałam również tomografię odcinka szyjnego kręgosłupa a nastepnie rezonans. W opisie badania stwierdzono dyskopatię odcinnka szyjnego, nie stwierdzono zmian w rdzeniu kręgowym. Przez 3 dni miałam podawany Solu-medrol. Zosałam wypisana ze szpitala. Zrobiłam badania krwi, wszystko jest w normie z wyjątkiem anty tpo i anty tg oraz niski poziom witaminy d. W tej chwili ból kręgosłupa wrócił, pojawia się silny opasujący ucisk na żebra, czuję osłabienie mięsni i nadal występują drżenia mięsni , pojawiają się dreszcze i  mrowienia,drętwieje szyja i prawa strona twarzy. Zrobiłam podstawowe badanie na boreliozę - wynik ujemny. Czy to może być stwardenienie rozsiane. Proszę o pomoc, jestem przerażona. Jestem jutro umowiona prywatniie na wizytę u neurologa w Centrum Terapi SM w Katowicach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
czesc - przez Joanna 46 - 10-04-2019, 10:15
RE: czesc - przez Joanna - 10-04-2019, 18:58
RE: czesc wszystkim - przez Bubka - 10-04-2019, 10:40
czesc wszystkim - przez hela - 10-04-2019, 10:55
RE: czesc wszystkim - przez Joanna 46 - 10-04-2019, 10:55
RE: czesc wszystkim - przez agica - 10-04-2019, 11:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości