Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewidzialne SM - pomysł na wystawę
#1
Cześć,

Nazywam się Bartek Lis i pracuję, jako koordynator projektów społecznych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Prywatnie od 18 lat choruję na SM. W tym roku, moja instytucja włączy się w organizowany przez warszawską Fundację Kultura bez Barier, festiwal (przełom września i października), proponując wydarzenia, które są skierowane/otwarte na osoby z niepełnosprawnościami lub jakoś otwierają/problematyzują różne zagadnienia i kwestie dotyczące barier. 

Wpadłem na pomysł, na który przystała dyrekcja CK Zamek, by zrealizować w tym okresie wystawę fotograficzną, dotyczącą osób chorujących na SM i "niewidoczności/niewidzialności" niektórych objawów, zwłaszcza u osób w pierwszym stadium choroby, lub z łagodną wersją. Pomysł opierałby się między innymi na wywiadach/rozmowach z chętnymi osobami (które sam bym prowadził, jako SMowiec ale i socjolog Uśmiech.

Chciałbym zainteresować Państwa współpracą przy tym projekcie. Jeśli jesteście z Poznania, lub okolic i chcielibyście wziąć udział w tym projekcie - odezwijcie się proszę tutaj lub pisząc na mejla b.lis[at]ckzamek.pl. Wystawa byłaby pokazywana w CK Zamek, myślę że to fajny pomysł na działania edukacyjne/informacyjne dla szerszych grup społecznych.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na kontakt,
BL
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Niewidzialne SM - pomysł na wystawę - przez tybartek - 17-06-2019, 15:58
Niewidzialne SM - pomysł na wystawę - przez hela - 17-06-2019, 17:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości